Zespół Szkół Technicznych
  • UCZYMY | WYCHOWUJEMY | BAWIMY | Co nas wyróżnia??? | Ciekawe zawody i specjalnosci | Systematycznie unowoczesniana baza dydaktyczna | Urozmaicone zajęcia lekcyjne i pozalekcyjne | (zajęcia na basenie, stoku narciarskim, lodowisku, strzelnicy, wycieczki dydaktyczne, kabaret szkolny) | Dobrze wykształcona, młoda, energiczna kadra pedagogiczna | Bogate życie kulturalne - koncerty, dyskoteki, spotkania, wycieczki | Szeroka oferta zajęć pozalekcyjnych, kółek przedmiotowych, kółek zainteresowań | (kółko fotograficzne, informatyczne, matematyczne i inne przedmiotowe) | Zwrot połowy kosztów uzyskania prawa jazdy w zawodach technik pojazdów samochodowych, technik mechanik oraz w zasadniczej szkole zawodowej mechanik pojazdów samochodowych | Konsultacje maturalne oraz z przygotowania zawodowego | Zajęcia wyrównawcze | Swiadczenia o charakterze socjalnym i motywacyjnym (stypendium Prezesa Rady Ministrów, MEN, stypendium Przecławczyka, stypendium Rady Miejskiej dla najlepszych absolwentów) | Dobrze wyposażona biblioteka szkolna i multimedialne centrum informacji | pomagamy w znaleznieniu miejsca praktyki i zajęć praktycznych w przedsiębiorstwach rynku lokalnego i regionalnego

 









 
Sukcesy uczniów

Sukcesy uczniów od 161 do 165 ( wszystkich: 167 )
Strony: [ 1 ]   [ 2 ]   [ 3 ]   [ 4 ]   [ 5 ]   [ 6 ]   [ 7 ]   [ 8 ]   [ 9 ]   [ 10 ]   [ 11 ]   [ 12 ]   [ 13 ]   [ 14 ]   [ 15 ]   [ 16 ]   [ 17 ]   [ 18 ]   [ 19 ]   [ 20 ]   [ 21 ]   [ 22 ]   [ 23 ]   [ 24 ]   [ 25 ]   [ 26 ]   [ 27 ]   [ 28 ]   [ 29 ]   [ 30 ]   [ 31 ]   [ 32 ]   [ 33 ]   [ 34 ]  
Rejonowy V Podkarpacki Konkurs Matematyczny
Dodano: 2005-09-28 » Na górę
Do etapu rejonowego V Podkarpackiego Konkursu Matematycznego zakwalifikowali się następujący uczniowie naszej szkoły:

Poziom I

  • Maciej Gełdoń

  • Urszula Wójtowicz

  • Tomasz Nizicki

  • Piotr Lenart

  • Krzysztof Figura


  • Poziom II

  • Michał Popieluch

  • Maciej Nycz

  • Paweł Machowski

  • Łukasz Prasnal

  • Kamila Chlipała
  • Dodał:
    Etap powiatowy V PKM rozstrzygnięty
    Dodano: 2005-09-28 » Na górę
    Etap powiatowy V PKM - ROZSTRZYGNIĘTY!!!

    W dniu 19 III 2005r w Zespole Szkół w Strzyżowie odbył się etap powiatowy
    V Podkarpackiego Konkursu Matematycznego im. Franciszka Leji.

    Uczestników konkursu i ich nauczycieli powitał Pan Dyrektor ZS w Strzyżowie mgr Andrzej Kruczek.

    Następnie po sprawdzeniu nienaruszalności koperty z zadaniami uczestnicy konkursu już w salach matematycznych przez 150 minut zmagali się z zadaniami konkursowymi.

    » » Zadania

    Do konkursu przystąpiło 50 uczniów w tym :
    w poziomie I35 uczniów ( uczniowie klas III gimnazjów i klas pierwszych LO )
    w poziomie II15 uczniów ( uczniowie klas II LO )

    Uczniowie rozwiązywali zadania pod nadzorem komisji w skład której weszli:
    mgr Maria Cieplińska (nauczyciel matematyki w ZS w Strzyżowie)
    mgr Ewa Konieczkowska (nauczyciel matematyki w ZS w Strzyżowie)
    mgr Maria Zdon (nauczyciel matematyki w ZS w Strzyżowie)
    mgr Jerzy Moskal (nauczyciel matematyki w ZS w Strzyżowie)

    Po zakończeniu konkursu uczestnicy ustawili się do pamiątkowego zdjęcia, zaś komisja konkursowa przystąpiła do oceny prac.

    » » Wyniki






    Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z konkursu: [ zdjęcia ]



    Organizatorzy etapu powiatowego V PKM (mgr Maria Cieplińska, mgr Jerzy Moskal) życzą wszystkim uczestnikom konkursu dalszych sukcesów matematycznych
    i pragną nadmienić, że do etapu rejonowego automatycznie przechodzą uczniowie którzy zajęli pierwsze miejsca w poszczególnych poziomach.
    Pozostali uczestnicy konkursu muszą cierpliwie poczekać na decyzję komisji rejonowych V PKM co do ich udziału w dalszych etapach konkursu.

    Szczególne podziękowanie organizatorzy składają na ręce Pana Dyrektora ZS w Strzyżowie Andrzeja Kruczka za pomoc w organizacji i promocji tego konkursu.
    Dodał:
    Osiągnięcia Sportowe 2003/2004
    Dodano: 2005-09-28 » Na górę
    I miejsce w finale Wojewódzkiej Licealiady piłki siatkowej chłopców: opiekun: Wojciech Górnicki.
    II miejsce w Ogólnopolskiej Licealiadzie piłki siatkowej chłopców: opiekun: Wojciech Górnicki.
    VII miejsce drużyny dziewcząt w Finale Wojewódzkim tenisa stołowego: opiekun: Maria Tokarska.
    Turniej Międzynarodowy- Ukraina piłka siatkowa.
    Turniej Międzynarodowy- Strzyżów piłka siatkowa chłopców.
    Dodał:
    Osiągnięcia Sportowe 2002/2003
    Dodano: 2005-09-28 » Na górę
    I miejsce w finale Wojewódzkiej Licealiady piłki siatkowej chłopców: opiekun: Wojciech Górnicki.
    IV miejsce w Ogólnopolskiej Licealiadzie piłki siatkowej chłopców: opiekun: Wojciech Górnicki.
    II miejsce drużyny dziewcząt w Finale Wojewódzkim tenisa stołowego: opiekun: Roman Grela.
    Turniej Międzynarodowy Świdnik Słowacja piłka siatkowa chłopców.
    Turniej Międzynarodowy Strzyżów piłka siatkowa chłopców.
    Dodał:
    Osiągnięcia artystyczne 2004/2005
    Dodano: 2005-09-28 » Na górę
  • III nagroda w finale X Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Jarosław 2005”
    -zespół wokalno – instrumentalny w składzie : Artur Bradliński, Mateusz Nowak (kl. II A), Mateusz Nowak (kl. II A), Kuba i Marcin Dziak



  • III nagroda w finale XIV Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej
    -Artur Bradliński (kategoria poezja śpiewana) opiekun : V. Wietecha



  • Wyróżnienie w finale (jak wyżej)
    -Barbara Konieczny (kategoria recytacja) – opiekun: V.Wietecha



  • IV nagroda za spektakl teatralny w eliminacjach wojewódzkich
    I Ogólnopolskiego Przeglądu Sztuk Teatralnych „Porozmawiajmy o AIDS”

    -zespół teatralny w składzie: Barbara Konieczny, Gabriela Baszak, Gabrieala Krochmal, Jadwiga Patryn, Paulina Pilch, Mateusz Nowak (kl. II A) , Artur Bradlński, Mateusz Nowak(kl. II B) opiekun : V. Wietecha



  • I miejsce w konkursie „piosenki z tekstem” XII edycji Rzeszowskich Dni Kultury Szkolnej
    -Artur Bradliński – opiekun : V.Wietecha



  • III miejsce w konkursie „piosenki z tekstem” XII edycji Rzeszowskich Dni Kultury Szkolnej
    -Mateusz Nowak (kl. II B) – opiekun : V.Wietecha



  • wyróżnienie (jak wyżej)
    -zespół wokalno – instrumentalny w składzie :
    Barbara Konieczny, Ewa Środoń, Mateusz Nowak (kl. II A),
    Mateusz Nowak (kl. II B), Artur Bradliński – opiekun : V.Wietecha

  • Dodał:
    Sukcesy uczniów od 161 do 165 ( wszystkich: 167 )
    Strony: [ 1 ]   [ 2 ]   [ 3 ]   [ 4 ]   [ 5 ]   [ 6 ]   [ 7 ]   [ 8 ]   [ 9 ]   [ 10 ]   [ 11 ]   [ 12 ]   [ 13 ]   [ 14 ]   [ 15 ]   [ 16 ]   [ 17 ]   [ 18 ]   [ 19 ]   [ 20 ]   [ 21 ]   [ 22 ]   [ 23 ]   [ 24 ]   [ 25 ]   [ 26 ]   [ 27 ]   [ 28 ]   [ 29 ]   [ 30 ]   [ 31 ]   [ 32 ]   [ 33 ]   [ 34 ]  

    Na górę strony

     

     






    Serwis wykonał uczeń Michał Zięba pod kierunkiem nauczyciela Adama WITEK. Modyfikacja i administracja - Adam WITEK.
    Kopiowanie zezwolone pod warunkiem podania żródła i linku do tej strony.

    Czas generowania się strony: 0.0544 sekund.