Nowy dokument

logo_sklepik

Sklepik Szkolny „ Sucharek” prowadzony jest w ramach zajęć pozalekcyjnych z zakresu przedsiębiorczości w praktyce  dla uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Strzyżowie.

Opiekę nad całokształtem działalności Sklepiku Szkolnego sprawuje  nauczyciel opiekun.

Sklepik jest  miejscem praktycznego kształcenia umiejętności uczniów w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej w warunkach zbliżonych do rzeczywistości.

Cele prowadzenia Sklepiku Szkolnego:

1. Przygotowanie uczniów do prowadzenia działalności gospodarczej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
  2. Rozwijanie zainteresowania przedsiębiorczością.
  3. Kształtowanie umiejętności pracy w zespole.
  4. Kształtowanie umiejętności gospodarowania zasobami finansowymi, prowadzenia działalności marketingowej, planowania sprzedaży, organizowania zaopatrzenia, pielęgnowania relacji z klientami.
  5. Kształtowanie postawy samodzielności, kreatywności, odpowiedzialności, uczciwości, rzetelności i obowiązkowości.

Załoga Sklepiku prowadzi  dokumentację jaką prowadzą firmy, realnie funkcjonujące  na rynku zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa .

Raz w roku opiekun składa sprawozdanie z działalności Sklepiku na posiedzeniu plenarnym Rady Pedagogicznej i posiedzeniu Rady Rodziców.

Podstawą działalności jest opracowany Regulamin Sklepiku Szkolnego pozytywnie zaopiniowany przez Radę Pedagogiczną.

Regulamin Sklepiku Szkolnego ”Sucharek”

Ostatnia modyfikacja tej właśnie strony odbyła się 2013.12.03, 07:18.