x
Zespoły problemowo - zadaniowe - Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie

Zespół Szkół Technicznych
  • UCZYMY | WYCHOWUJEMY | BAWIMY | Co nas wyróżnia??? | Ciekawe zawody i specjalnosci | Systematycznie unowoczesniana baza dydaktyczna | Urozmaicone zajęcia lekcyjne i pozalekcyjne | (zajęcia na basenie, stoku narciarskim, lodowisku, strzelnicy, wycieczki dydaktyczne, kabaret szkolny) | Dobrze wykształcona, młoda, energiczna kadra pedagogiczna | Bogate życie kulturalne - koncerty, dyskoteki, spotkania, wycieczki | Szeroka oferta zajęć pozalekcyjnych, kółek przedmiotowych, kółek zainteresowań | (kółko fotograficzne, informatyczne, matematyczne i inne przedmiotowe) | Zwrot połowy kosztów uzyskania prawa jazdy w zawodach technik pojazdów samochodowych, technik mechanik oraz w zasadniczej szkole zawodowej mechanik pojazdów samochodowych | Konsultacje maturalne oraz z przygotowania zawodowego | Zajęcia wyrównawcze | Swiadczenia o charakterze socjalnym i motywacyjnym (stypendium Prezesa Rady Ministrów, MEN, stypendium Przecławczyka, stypendium Rady Miejskiej dla najlepszych absolwentów) | Dobrze wyposażona biblioteka szkolna i multimedialne centrum informacji | pomagamy w znaleznieniu miejsca praktyki i zajęć praktycznych w przedsiębiorstwach rynku lokalnego i regionalnego

 








 
Zespoły problemowo - zadaniowe

Skład zespołów problemowo-zadaniowych w bieżącym roku szkolnym

 

Zespół do przeprowadzenia diagnozy wstępnej w klasach pierwszych technikum i Branżowej Szkoły I stopnia:

 

  1. mgr E. Niewolska – przewodnicząca
  2. mgr Z. Wasilewska
  3. mgr K. Szady - Sagan
  4. mgr E. Wójcik 
  5. mgr M. Mazur - pedagog 
  6. wychowawcy klas pierwszych 

 

Zespół do przeprowadzenia analizy wyników egzaminów zewnętrznych:

 

  1. mgr P. Tomkowicz - przewodniczący
  2. liderzy przedmiotów objętych egzaminem maturalnym
  3. mgr Z.Wasilewska - TE, TH,
  4. mgr A. Serwińska - TF,
  5. mgr  P.Bryda - TI
  6. wychowawcy klas maturalnych

 

Zespół do śledzenia losów absolwentów:

 

  1. mgr K. Hałas – koordynator
  2. mgr A.Giera
  3. wychowawcy klas kończących szkołę 

 

Zespół d/s wychowawczych oraz pomocy psychologiczno - pedagogicznej:

 

  1. mgr E. Tomkowicz – koordynator
  2. mgr M. Mazur - pedagog szkolny
  3. mgr K. Petrycka - Wiater
  4. wychowawcy klas 

 

Zespół do przeprowadzenia modyfikacji programu wychowawcz-profilaktycznego szkoły:

 

  1. mgr M. Mazur - przewodnicząca
  2. mgr E. Tomkowicz
  3. mgr K. Moskal
  4. mgr A. Tęcza
  5. wychowawcy klasy

 

Zespół ds. promocji szkoły:

  1. mgr P. Czapczyńska - przewodniczący
  2. mgr A. Giera
  3. mgr G. Kawa
  4. mgr P. Bryda
  5. mgr K. Haas
  6. mgr G. Żybura
  7. mgr Ł. Wolan


Zespół do modyfikowania i redagowania koncepcji pracy szkoły:

  1. mgr G. Włodyka – przewodniczący
  2. mgr D. Żydzik
  3. mgr P. Tomkowicz

 

Opiekun Samorządu Uczniowskiego:

mgr K.Hałas

 

Opiekun pocztów sztandarowych:

mgr M.Majewski, mgr G. Żybura

 

Opiekun sklepiku uczniowskiego:

mgr A. Król

 

Opiekun Szkolnej Agencji Kreatywnej:

mgr R. Wilk

 

Lider WDN: 

mgr D. Żydzik

 

Zespół ds. ewaluacji:

 

  1. mgr A. Tęcza – przewodniczący
  2. mgr D. Żydzik
  3. mgr M. Kmieć
  4. mgr D. Mękal
  5. mgr E. Nagrodzka

 

Komisja rekrutacyjno -kwalifikacyjna:

 

  1. mgr M. Wilczewski – przewodniczący
  2. mgr M. Majewski
  3. mgr P. Bryda
  4. mgr J. Krok – Rysz
  5. mgr G. Kawa

 

Zespół do przeprowadzenia modyfikacji Statutu szkoły:

 

  1. mgr R.Wilk - przewodniczący
  2. mgr E. Worek

 

Komisja wnioskowa:

  1. mgr G. Włodyka
  2. mgr E. Niewolska
  3. mgr K. Prasnal

 

Zespół ds. organizacji imprez szkolnych:

 

  1. mgr K. Szady – Sagan – część artystyczna, harmonogram imprez szkolnych, plan imprezy
  2. mgr E. Worek – część artystyczna, harmonogram imprez szkolnych, plan imprezy
  3. mgr G. Tokarski – nagłośnienie, ustawienie krzeseł, harmonogram imprez sportowych
  4. mgr M.Wilczewski – ustawienie młodzieży, ustawienie krzeseł
  5. mgr A. Giera - dekoracja
  6. mgr K. Hałas – dekoracja
  7. mgr R.Kołodziejczyk – fotokronika

 

Zespół ds. promocji uczniów zdolnych i wyróżniających się w środowisku szkolnym i poza nim w tym do modyfikowania regulaminów i przeprowadzanie konkursów „Absolwent Roku” i „Najlepszy Uczeń Szkoły” oraz zgłaszanie uczniów do nagrody na koniec roku szkolnego)

 

  1. mgr B. Maciaszkiewicz - przewodnicząca
  2. mgr Z. Wasilewska
  3. mgr P. Bryda
  4. mgr M. Mazur
  5. opiekun Samorządu Uczniowskiego

 

Zespół wspierający realizację projektów unijnych:

  1. mgr M.Kmieć - przewodnicząca
  2. mgr A.Tęcza
  3. mgr A.Giera

Na górę strony

Ostatnia modyfikacja tej właśnie strony odbyła się 2017.09.08, 17:14.
 

 






Serwis wykonał uczeń Michał Zięba pod kierunkiem nauczyciela Adama WITEK. Modyfikacja i administracja - Adam WITEK.
Kopiowanie zezwolone pod warunkiem podania żródła i linku do tej strony.

Czas generowania się strony: 0.0362 sekund.