Oddziały
- 1PMS
- 1TEA
- 1TIF
- 1TL
- 1TR
- 2TPS
- 2TRA
- 2TEI
- 2TMF
- 2TL
- 3TIF
- 3TRA
- 3TPS
- 3THE
- 3TL
- 4PMS 4TPMS
- 4TFL
- 4TI
- 4TEH
- 4TRA
- 5HLp
- 5EAp
- 5PMp
- 5TIp
- 5IFp
- 1m
- 1mf
- 1w
- 2m
- 2f
- 2w
- 3mw
- 3w
Nauczyciele
- E.Birbach-Zandecka (EZ)
- K.Bobrowska-Wojewódka (KB)
- B.Borcz (BZ)
- P.Bryda (BP)
- S.Buczek-Warchoł (SW)
- J.Butkiewicz (JB)
- P.Czapczyńska (CP)
- E.Dopart (DE)
- M.Dyka (DM)
- K.Dziok (KD)
- A.Giera (AG)
- P.Gnat (xG)
- K.Grosman (GK)
- M.Gwiszcz (MG)
- B.Hałas (HB)
- K.Hałas (KH)
- J.Kata (JK)
- G.Kawa (KG)
- M.Kmieć (KĆ)
- R.Kołodziejczyk (KR)
- A.Kowalski (KA)
- J.Krok-Rysz (KJ)
- K.Krupa (KK)
- J.Kulpiński (Ku)
- M.Majewski (Mm)
- M.Maraj (xM)
- M.Mazur (MZ)
- K.Moskal (KM)
- E.Nagrodzka (EN)
- A.Najdecka (NA)
- A.Noga-Januś (NJ)
- M.Nowotarska-Gajda (NG)
- B.Ochab (BO)
- K.Ochab (OK)
- A.Pająk (PA)
- K.Petrycka-Wiater (PW)
- B.Pięciak (PB)
- S.Podraza (xP)
- K.Reguła-Madej (RK)
- A.Rędziniak-Leś (RA)
- D.Saletnik (SD)
- B.Skrzypek (BS)
- W.Strzępek (WS)
- K.Szady-Sagan (SK)
- W.Szetela (SZ)
- K.Sztaba (KS)
- A.Tęcza (AT)
- G.Tokarski (TG)
- E.Tomkowicz (ET)
- P.Tomkowicz (PT)
- A.Tyburska-Koś (TA)
- A.Warchoł (WA)
- Z.Wasilewska (WZ)
- M.Wilczewski (WM)
- R.Wilk (WR)
- P.Witkoś (WP)
- G.Włodyka (WG)
- Ł.Wolan (wł)
- E.Worek (WE)
- B.Wójcik (WB)
- D.Wójcik (DW)
- E.Wójcik (EW)
- M.Zagórska-Dziok (ZD)
- J.Ziemba (ZJ)
- P.Zych (PZ)
- D.Żarek (DŻ)
- D.Żydzik (ŻD)
Sale
- A4 Sala ogólnodostępna
- A21 Sala ogólnodostępna
- A22 Sala ogólnodostępna
- A22a Sala ogólnodostępna
- A23 Sala ogólnodostępna
- A24 Sala ogólnodostępna
- A25b Sala przejściowa (A24 i A25)
- A25 Sala ogólnodostępna
- Ab1 Sala ogólnodostępna
- Ab2 Sala ogólnodostępna
- Ab3 grupowa - ekonomiczna
- Ab4 Sala grupowa
- Ab5 Pracownia informatyczna
- B1 Sala ogólnodostępna
- B2 Pracownia historii
- B3 Pracownia matematyczna
- B4 Sala ogólnodostępna
- B5 Pracownia sieci komputerowych
- B6 Pracownia j.polskiego
- B11 Pracownia systemów i aplikacji
- B12 Pracownia urządzeń komputerowych
- B13 Pracownia programowania
- B14 Pracownia IT
- B21 Sala ogólnodostępna
- B22 Sala ogólnodostępna
- B23 Sala ogólnodostępna
- B24 Pracownia przedsiębiorczości
- B25 Pracownia fryzjerska
- B26 Aula
- C11 Pracownia chemiczna
- C12 Pracownia językowa
- C13 Pracownia fryzjerska
- C14 Sala ogólnodostępna
- C15 Pracownia logistyczna
- sg1 Sala gimnastyczna
- sg2 Sala gimnastyczna
- sg3 Sala gimnastyczna
- sg4 Sala gimnastyczna