x
Absolwent roku - Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie

Zespół Szkół Technicznych
  • UCZYMY | WYCHOWUJEMY | BAWIMY | Co nas wyróżnia??? | Ciekawe zawody i specjalnosci | Systematycznie unowoczesniana baza dydaktyczna | Urozmaicone zajęcia lekcyjne i pozalekcyjne | (zajęcia na basenie, stoku narciarskim, lodowisku, strzelnicy, wycieczki dydaktyczne, kabaret szkolny) | Dobrze wykształcona, młoda, energiczna kadra pedagogiczna | Bogate życie kulturalne - koncerty, dyskoteki, spotkania, wycieczki | Szeroka oferta zajęć pozalekcyjnych, kółek przedmiotowych, kółek zainteresowań | (kółko fotograficzne, informatyczne, matematyczne i inne przedmiotowe) | Zwrot połowy kosztów uzyskania prawa jazdy w zawodach technik pojazdów samochodowych, technik mechanik oraz w zasadniczej szkole zawodowej mechanik pojazdów samochodowych | Konsultacje maturalne oraz z przygotowania zawodowego | Zajęcia wyrównawcze | Swiadczenia o charakterze socjalnym i motywacyjnym (stypendium Prezesa Rady Ministrów, MEN, stypendium Przecławczyka, stypendium Rady Miejskiej dla najlepszych absolwentów) | Dobrze wyposażona biblioteka szkolna i multimedialne centrum informacji | pomagamy w znaleznieniu miejsca praktyki i zajęć praktycznych w przedsiębiorstwach rynku lokalnego i regionalnego

 









 
Absolwent roku

REGULAMIN KONKURSU "ABSOLWENT ROKU"


Osoba odpowiedzialna za organizację konkursu - Pani Beata Maciaszkiewicz

Poniżej prezentujemy zdjęcia najlepszych absolwentów z danego roku szkolnego.
Oto i oni:

Absolwenci roku 2017
Absolwenci roku 2016
Absolwenci roku 2015
Absolwenci roku 2014
Absolwenci roku 2013

Absolwenci roku 2012
Absolwenci roku 2011
Absolwenci roku 2010

Absolwenci roku 2009
Absolwenci roku 2008
Absolwenci roku 2007
Absolwenci roku 2006
Absolwenci roku 2005
Absolwenci roku 2004
Absolwenci roku 2003

 


2017 - Technikum 


 

3

I miejsce

Kamil Król

4 TEI

3272 pkt.

II miejsce

Mateusz Dziok

4 TPM

3210 pkt.

3
3

III miejsce

Grzegorz Wojnarowski

4 TH

2670 pkt.


ZSZ - 2017


 

3

I miejsce

Katarzyna Jamróg

3 wk

287 pkt.

II miejsce

Paulina Bykowska

3 wk

272 pkt

3

[Na górę strony] 


2016 - Technikum 


 

3

I miejsce

Agnieszka Łukasik

4 TE

3020 pkt.

II miejsce

Patrycja Czech

4 TE

2985 pkt.

3
3

III miejsce

Ewa Bester

4 TE

2770 pkt.


ZSZ - 2016


 

3

I miejsce

Dawid Ziobro

3 m

340 pkt.

II miejsce

Klaudia Libucha

3 ws

302 pkt

3
3

III miejsce

Krystian Majewski

3 ws

283 pkt.

[Na górę strony] 


2015 - Technikum 


 

3

I miejsce

Ewelina Dziadosz

4 THE

3261 pkt.

II miejsce

Szymon Kulawiak

4 THE

2978 pkt.

3
3

III miejsce

Klaudia Gawron

4 THE

2900 pkt.


ZSZ - 2015


 

3

I miejsce

Karolina Rypyść

3 ws

310 pkt.

II miejsce

Mariusz Duwer

3 m

283 pkt

3
3

III miejsce

Aldona Banaś

3ws

280 pkt.

[Na górę strony] 


2014 - Technikum


 

3

I miejsce

Dorota Skórka

4TEA

3345 pkt.

II miejsce

Mateusz Libucha

4 THM

3300 pkt.

3
3

III miejsce

Małgorzata Flaga

4 TEA

3068 pkt.


ZSZ - 2014


 

I miejsce

Andrea Salamon

3w

327 pkt.

3

 

3

II miejsce

Agnieszka Jamróg

3w

310 pkt.

III miejsce

Katarzyna Stanek

3w

296 pkt.


3

[Na górę strony] 


2013 - Technikum


 

3

I miejsce

Natalia Matuszewska
4TE
3895 pkt.

II miejsce

Maria Dziok
4TE
3743 pkt.

3
3

III miejsce

Natalia Rykała
4TE
3725 pkt.

IV miejsce

Magda Wawrzonek
4TE
3402 pkt.

3

ZSZ - 2013


 

3

I miejsce

Klaudia Duda
3w
304 pkt.

II miejsce

Lidia Włodyka
3w
300 pkt.

3
3

III miejsce

Łukasz Czech
3w
286 pkt.

[Na górę strony]


2011 - Technikum 


 

1
 

I miejsce
Natalia Janik
4 TE
3938 pkt.

 

II miejsce
Joanna Frodyma
4 TE

1670 pkt.

2
3

III miejsce
Agata Duwer
4 TE

1561 pkt.

IV miejsce
Ewelina Opielowska
4 TH

1258 pkt.
4
5
V miejsce
Natalia Ciosek
4 TH

1126 pkt.

[Na górę strony] 


ZSZ - 2011

 


 

 

 

I miejsce
Dominika Ciosek 
2k
357 pkt.

[Na górę strony] 


2010
I miejsce
Monika Dziok
IV TH

1130 pkt.
II miejsce
Monika Roszkowicz
IV TE

753 pkt.

[Na górę strony]


2009

 



 

I miejsce
Marcin Paœko
III A LO

2996,2 pkt.
II miejsce
Jakub Patryn
III B LO

2455,8 pkt.
III miejsce
Izabela Kozak
III B LO

1828,4 pkt.

[Na górę strony]


2008
I miejsce
Przemysław Bągard
III A LO

2078,3 pkt.
II miejsce
Mirosław Filip
III A LO

1196,6 pkt.
III miejsce
Witold Wasilewski
III A LO

1190,2 pkt.

[Na górę strony]


2007


 

I miejsce
Róża Jakobsze
III C LO

1301 pkt.
II miejsce
Ewa Środoń
III D LO

naukowe - 663 pkt.
artystyczne - 750 pkt.
III miejsce
Urszula Wójtowicz
III A LO

1012 pkt.

[Na górę strony]


2006


 

I miejsce
Prasnal Łukasz
III A LO

2363,2 pkt.
II miejsce
Nowak Mateusz
III A LO

2205,8 pkt.
III miejsce
Gajewska Anita
III A LO

2094,8 pkt.

[Na górę strony]


2005


 

I miejsce
Szajdek Tomasz
III C LO

880 pkt.
II miejsce
Zeid Aleksander
III A LO

353,3 pkt.
II miejsce
Oślizło Natalia
III E LO

353,3 pkt.
III miejsce
Lubelczyk Sylwia III F LO
313,3 pkt.

[Na górę strony]

 


2004



 

I miejsce
Bągard Marcin
IV A LO

1055 pkt.
II miejsce
Szetela Anna
IV A LO

972 pkt.
III miejsce
Koczot Natalia IV A LO
692 pkt.

[Na górę strony]

 


2003


 

I miejsce
Katarzyna Kubala IV A LO
556,7 pkt.
II miejsce
Monika Budnik IV A LO
472,5 pkt.
III miejsce
Joanna Franczak IV A LO
388,3 pkt.

[Na górę strony]


Na górę strony

Ostatnia modyfikacja tej właśnie strony odbyła się 2017.11.17, 08:59.
 

 






Serwis wykonał uczeń Michał Zięba pod kierunkiem nauczyciela Adama WITEK. Modyfikacja i administracja - Adam WITEK.
Kopiowanie zezwolone pod warunkiem podania żródła i linku do tej strony.

Czas generowania się strony: 0.0302 sekund.