Zespół Szkół Technicznych
  • UCZYMY | WYCHOWUJEMY | BAWIMY | Co nas wyróżnia??? | Ciekawe zawody i specjalnosci | Systematycznie unowoczesniana baza dydaktyczna | Urozmaicone zajęcia lekcyjne i pozalekcyjne | (zajęcia na basenie, stoku narciarskim, lodowisku, strzelnicy, wycieczki dydaktyczne, kabaret szkolny) | Dobrze wykształcona, młoda, energiczna kadra pedagogiczna | Bogate życie kulturalne - koncerty, dyskoteki, spotkania, wycieczki | Szeroka oferta zajęć pozalekcyjnych, kółek przedmiotowych, kółek zainteresowań | (kółko fotograficzne, informatyczne, matematyczne i inne przedmiotowe) | Zwrot połowy kosztów uzyskania prawa jazdy w zawodach technik pojazdów samochodowych, technik mechanik oraz w zasadniczej szkole zawodowej mechanik pojazdów samochodowych | Konsultacje maturalne oraz z przygotowania zawodowego | Zajęcia wyrównawcze | Swiadczenia o charakterze socjalnym i motywacyjnym (stypendium Prezesa Rady Ministrów, MEN, stypendium Przecławczyka, stypendium Rady Miejskiej dla najlepszych absolwentów) | Dobrze wyposażona biblioteka szkolna i multimedialne centrum informacji | pomagamy w znaleznieniu miejsca praktyki i zajęć praktycznych w przedsiębiorstwach rynku lokalnego i regionalnego

 







 
Najlepszy uczeń

Regulamin konkursu

„Najlepszy Uczeń Zespołu Szkół Technicznych

 

Wyniki konkursu

W kategorii technikum wychowawcy klas zgłosili 40 uczniów, którzy spełnili wymagania zawarte w regulaminie. Komisja konkursowa przyznała następującą liczbę punktów dla poszczególnych uczniów:

Lp

Imię i nazwisko

Klasa

Liczba punktów

1

Gabriela Czech

1 THLF

487

2

Rafał Jaworek

2 TEI

436

3

Kinga Sułkowska

3 TI

432

4

Paulina Dziok

1 THLF

428

5

Elżbieta Konsur

2 THF

426

6

Kacper Banaś

3 TEA

425

7

Michał Matłosz

3 TEA

424

8

Joanna Łysko

Anna Petka

3 TEA

3 THL

417

417

9

Samanta Piekarska

1 THLF

396

10

Gabriel Moskwa

2 TEI

386

11

Edyta Stefanik

3 TEA

384

12

Gabriela Zajchowska

3 TEA

380

13

Izabela Miras

1 THLF

377

14

Lidia Salamon

1 TEA

376

15

Dominik Cierpiał

3 TI

366

16

Gabriela Bober

Aleksandra Zaremba

1 TEA

1 THLF

356

356

17

Małgorzata Stanek

2 THF

353

18

Dawid Król

3 TMF

350

19

Izabela Pirga

1 THLF

349

20

Barbara Przystaś

1 TEA

345

21

Weronika Michalska

1 TEA

334

22

Sandra Jarema

3 TMF

332

23

Maciej Czech

3 TMF

330

24

Sebastian Mól

1 THLF

327

25

Dominika Kowalska

2 TILA

326

26

Natalia Szczepan

2 THF

325

27

Natalia Szarek

2 TILA

324

28

Weronika Kuś

2 THF

320

29

Karol Kowalczyk

1 TPM

319

30

Natalia Czarnik

Artur Ratajczak

1 TEA

3 TMF

316

316

31

Eryk Delikat

3 TI

312

32

Piotr Włodyka

2 TEI

307

33

Maciej Opielowski

2 TILA

306

34

Ewelina Rak

Małgorzata Woźniak

2 THF

1 TEA

296

296

35

Wojciech Świstak

3 TI

288

36

Wojciech Wójcik

2 TPM

287

W kategorii szkoły branżowej komisja konkursowa przyznała następującą liczbę punktów dla poszczególnych uczniów:

Lp

Imię i nazwisko

Klasa

Liczba punktów

1

Kamil Sokołowski

2 w

314

2

Iwona Winiarska

2 w

300

Załącznik do regulaminu konkursu „ Najlepszy uczeń Zespołu Szkół Technicznych”, Zgłoszenie kandydata, oraz Regulamin konkursu "Najlepszy uczeń" -> pobierz w wersji doc


Na górę strony

Ostatnia modyfikacja tej właśnie strony odbyła się 2019.10.22, 09:01.
 

 






Serwis wykonał uczeń Michał Zięba pod kierunkiem nauczyciela Adama WITEK. Modyfikacja i administracja - Adam WITEK.
Kopiowanie zezwolone pod warunkiem podania żródła i linku do tej strony.

Czas generowania się strony: 0.0349 sekund.