x
Najlepszy uczeń - Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie

Zespół Szkół Technicznych
  • Zapraszamy do Zespołu Szkół Technicznych w Strzyżowie, UCZYMY | WYCHOWUJEMY | BAWIMY | Co nas wyróżnia??? | Uczysz się, kiedy chcesz ... E-learning | Ciekawe zawody i specjalnoœci | Systematycznie unowoczesniana baza dydaktyczna | Urozmaicone zajęcia lekcyjne i pozalekcyjne | (zajęcia na basenie, stoku narciarskim, lodowisku, strzelnicy, wycieczki dydaktyczne, kabaret szkolny) | Dobrze wykształcona, młoda, energiczna kadra pedagogiczna | Bogate życie kulturalne - koncerty, dyskoteki, spotkania, wycieczki | Szeroka oferta zajęć pozalekcyjnych, kółek przedmiotowych, kółek zainteresowań | (kółko fotograficzne, informatyczne, matematyczne i inne przedmiotowe) | Zwrot połowy kosztów uzyskania prawa jazdy w zawodach technik pojazdów samochodowych, technik mechanik oraz w branzowej szkole I stopnia mechanik pojazdów samochodowych | Konsultacje maturalne oraz z przygotowania zawodowego | Zajęcia wyrównawcze | Swiadczenia o charakterze socjalnym i motywacyjnym (stypendium Prezesa Rady Ministrów, MEN, stypendium Przecławczyka, stypendium dla najlepszych absolwentów) | Dobrze wyposażona biblioteka szkolna i multimedialne centrum informacji | pomagamy w znalezieniu miejsca praktyki i zajęć praktycznych w przedsiębiorstwach rynku lokalnego i regionalnego

 







 
Najlepszy uczeń

Wyniki konkursu

W kategorii technikum wychowawcy klas zgłosili 42 uczniów, którzy spełnili wymagania zawarte w regulaminie. Komisja konkursowa przyznała następującą liczbę punktów dla poszczególnych uczniów:

 

 

Lp

Imię i nazwisko

Klasa

Liczba punktów

1

Elżbieta Konsur

3 THF

510

2

Martyna Strzemecka

1 THL/TL

487

3

Julia Patruś

3 THF

475

4

Paulina Dziok

2 THLF

453

5

Rafał Jaworek

3 TEI

438

6

Izabela Miras

2 HLF

420

7

Daria Małek

1 THL/TL

400

8

Kacper Bryda

2 TI

394

9

Weronika Michalska

2 TEA

390

10

Małgorzata Stanek

3 THF

378

11

Izabela Pirga

2 HLF

363

12

Oliwia Depowska

Dawid Rużański

1 EAp

3 TEI

355

355

13

Kamil Wąś

1 EAp

353

14

Aleksandra Zaremba

2 HLF

350

15

Karol Kowalczyk

2 TPM

346

16

Weronika Kuś

3 THF

344

17

Gabriel Moskwa

3 TEI

342

18

Jakub Gorzynik

2 TI

337

19

Lidia Salamon

2 TEA

330

20

Natalia Szczepan

3 THF

326

21

Michał Pirga

1 EAp

325

22

Gabriela Czech

Bartosz Sasa

Kamil Stasiowski

2 HLF

1 THLp

1 THLp

324

324

324

23

Michał Dziok

1 THLp

321

24

Fabian Mikuszwski

Dawid Urbanik

2 TPM

1 Ip

313

313

25

Maciej Oparowski

3 TILA

312

26

Gabriela Bober

Natalia Krzepek

2 TEA

3 TEI

310

310

27

Ewelina Rak

3 THF

308

28

Piotr Włodyka

3 TEI

304

29

Natalia Szarek

3 TILA

300

30

Dawid Chmiel

Konrad Konsur

3 TEI

3 TEI

298

298

31

Damian Tokarski

3 TEI

296

32

Dominik Rypyść

2 TPM

293

33

Damian Armata

2 TPM

290

34

Andrzej Kozimor

Kamil Mól

3 TEI

3 TEI

288

288

35

Daniel Strzępek

2 TPM

287

W kategorii szkoły branżowej komisja konkursowa przyznała następującą liczbę punktów dla poszczególnych uczniów:

Lp

Imię i nazwisko

Klasa

Liczba punktów

1

Lidia Lampara

2 w

335

2

Natalia Lampara

1 w

298

3Michał Studniarz1 mo293

 

Lp

Imię i nazwisko

Klasa

Liczba punktów

1

Elżbieta Konsur

3 THF

510

2

Martyna Strzemecka

1 THL/TL

487

3

Julia Patruś

3 THF

475

4

Paulina Dziok

2 HLF

453

5

Rafał Jaworek

3 TEI

438

6

Izabela Miras

2 HLF

420

7

Daria Małek

1 THL/TL

400

8

Kacper Bryda

2 TI

394

9

Weronika Michalska

2 TEA

390

10

Małgorzata Stanek

3 THF

378

11

Izabela Pirga

2 HLF

363

12

Oliwia Depowska

Dawid Rużański

1 EAp

3 TEI

355

355

13

Kamil Wąś

1 EAp

353

14

Aleksandra Zaremba

2 HLF

350

15

Karol Kowalczyk

2 TPM

346

16

Weronika Kuś

3 THF

344

17

Gabriel Moskwa

3 TEI

342

18

Jakub Gorzynik

2 TI

337

19

Lidia Salamon

2 TEA

330

20

Natalia Szczepan

3 THF

326

21

Michał Pirga

1 EAp

325

22

Gabriela Czech

Bartosz Sasa

Kamil Stasiowski

2 HLF

1 THLp

1 THLp

324

324

324

23

Michał Dziok

1 THLp

321

24

Fabian Mikuszewski

Dawid Urbanik

2 TPM

1 Ip

313

313

25

Maciej Opielowski

3 TILA

312

26

Gabriela Bober

Natalia Krzepek

2 TEA

3 TEI

310

310

27

Ewelina Rak

3 THF

308

28

Piotr Włodyka

3 TEI

304

29

Natalia Szarek

3 TILA

300

30

Dawid Chmiel

Konrad Konsur

3 TEI

3 TEI

298

298

31

Damian Tokarski

3 TEI

296

32

Dominik Rypyść

2 TPM

293

33

Damian Armata

2 TPM

290

34

Andrzej Kozimor

Kamil Mól

3 TEI

3 TEI

288

288

35

Daniel Strzępek

2 TPM

287


Na górę strony

Ostatnia modyfikacja tej właśnie strony odbyła się 2020.09.01, 14:32.
 

 






Serwis wykonał uczeń Michał Zięba pod kierunkiem nauczyciela Adama WITEK. Modyfikacja i administracja - Adam WITEK.
Kopiowanie zezwolone pod warunkiem podania żródła i linku do tej strony.

Czas generowania się strony: 0.0764 sekund.