x
Sukcesy uczniów - Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie

Zespół Szkół Technicznych
  • Zapraszamy do Zespołu Szkół Technicznych w Strzyżowie, UCZYMY | WYCHOWUJEMY | BAWIMY | Co nas wyróżnia??? | Uczysz się, kiedy chcesz ... E-learning | Ciekawe zawody i specjalnoœci | Systematycznie unowoczesniana baza dydaktyczna | Urozmaicone zajęcia lekcyjne i pozalekcyjne | (zajęcia na basenie, stoku narciarskim, lodowisku, strzelnicy, wycieczki dydaktyczne, kabaret szkolny) | Dobrze wykształcona, młoda, energiczna kadra pedagogiczna | Bogate życie kulturalne - koncerty, dyskoteki, spotkania, wycieczki | Szeroka oferta zajęć pozalekcyjnych, kółek przedmiotowych, kółek zainteresowań | (kółko fotograficzne, informatyczne, matematyczne i inne przedmiotowe) | Konsultacje maturalne oraz z przygotowania zawodowego | Zajęcia wyrównawcze | Swiadczenia o charakterze socjalnym i motywacyjnym (stypendium Prezesa Rady Ministrów, MEN, stypendium Przecławczyka, stypendium dla najlepszych absolwentów) | Dobrze wyposażona biblioteka szkolna i multimedialne centrum informacji | pomagamy w znalezieniu miejsca praktyki i zajęć praktycznych w przedsiębiorstwach rynku lokalnego i regionalnego

 

 
Sukcesy uczniów

Sukcesy uczniów od 1 do 5 ( wszystkich: 26 )
Strony: [ 1 ]   [ 2 ]   [ 3 ]   [ 4 ]   [ 5 ]   [ 6 ]  
Eliminacje rejonowe PGE Turnieju Maszyn Wodnych
Dodano: 2022-10-16 » Na górę

W dniu 14.10.2022r odbyły się regionalne eliminacje PGE Turnieju Maszyn Wodnych w Jarosławiu. W konkurencji „wydajność” wysokie 2 miejsce zajęła turbina zbudowana przez Kamila Wąsia i Michała Pirgę z klasy 4EAp, natomiast w kategorii „największa moc” 3 miejsce zajęła maszyna zbudowana przez Dominika Matłosza z klasy 2TEH. W najbliższym czasie odbędą się pozostałe eliminacje na terenie całej Polski, których wyniki zdecydują czy uzyskamy awans do turnieju finałowego, który odbędzie się 4 listopada na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie. Gratulujemy uczniom uzyskania wysokich wyników w turnieju. Dziękujemy firmie SEGER za wsparcie podczas budowy jednej z maszyn i liczymy na dalszą współprace w przyszłości. Opiekunem uczniów był Mariusz Domaradzki.

Dodał: M. Domaradzki
Powiatowy konkurs z wiedzy prawnej
Dodano: 2022-05-19 » Na górę

17 maja bieżącego roku odbył się Powiatowy konkurs z wiedzy prawnej.
W konkursie wzięli  udział uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie, Zespołu Szkół w Czudcu oraz Zespołu Szkół Technicznych w Strzyżowie.  Każdą szkołę reprezentowało 4 uczniów. Wyniki konkursu to kilka miejsc ex aequo w związku z czym wytypowano osiem miejsc.

Wyniki uzyskane przez naszych uczniów:

Natalia Stasiowska z klasy 3 HLp – miejsce piąte

Franciszek Hans z klasy 2 THE  i Michał Dziok z klasy 3 HLp -  miejsce czwarte

Michał Pirga z klasy 3 EAp - miejsce pierwsze.

 

Wszystkim gratulujemy wysokiego wyniku i życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs został zrealizowany pod patronatem Starosty Strzyżowskiego  przez Fundację  Pasieka.

Dodał: Zofia Wasilewska
Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geo-Planeta”
Dodano: 2022-05-02 » Na górę

Miło mi poinformować, że w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym „Geo-Planeta” wyróżnienie za bardzo dobry wynik otrzymał uczeń Kamil Sasiowski z klasy 3HLp.

Dyplomy uznania otrzymali następujący uczniowie:

 

Kamil Mularz z kl. 3HLp

Iza Miras z klasy 4HLF

Gabriel Bryda z kl. 3HLp

Natalia Stasiowska z kl. 3HLp

Michał Dziok z kl. 3HLp

 

Gratulujemy wszystkim osiągniętego wyniku!

 

Dodał: Krystyna Moskal
Olimpiada przedsiębiorczości
Dodano: 2022-02-07 » Na górę

Z przyjemnością informujemy, że Michał Pirga, uczeń klasy 3EAp, uczestnik eliminacji szkolnych XVII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości, osiągnął bardzo dobrywynik i zakwalifikował się do udziału w eliminacjach okręgowych OlimpiadyPrzedsiębiorczości.

Eliminacje okręgowe przeprowadzone zostaną w dwóch etapach:

Etap pierwszy –test eliminacji okręgowych – przeprowadzi Komitet Główny OlimpiadyPrzedsiębiorczości - Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Etap drugi – zadanies ytuacyjne – przeprowadzi Komitet Okręgowy w Krakowie – Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.

Michałowi gratulujemy i życzymy sukcesu w eliminacjach okręgowych.

Dodał: lwolan
VI PODKARPACKI KONKURS WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE
Dodano: 2022-01-27 » Na górę

Miło nam poinformować, iż Paulina Dziok uczennica klasy 4 HLF zajęła V miejsce w VI Podkarpackim Konkursie Wiedzy o Bezpieczeństwie organizowanym przez WSPiA Rzeszowską Szkołę Wyższą i tym samym znalazła się w gronie 10 laureatów tego konkursu.

W II etapie konkursu wzięło udział 168 uczestników. Naszą szkołę reprezentował również Michał Dziok z klasy 3 HLp, który zajął 14 miejsce oraz Kamil Wąś z klasy 3 EAp, który zajął 19 miejsce.

Wszystkim gratulujemy wysokiego wyniku i życzymy dalszych sukcesów na niwie edukacyjnej.

Dodał: Zofia Wasilewska
Sukcesy uczniów od 1 do 5 ( wszystkich: 26 )
Strony: [ 1 ]   [ 2 ]   [ 3 ]   [ 4 ]   [ 5 ]   [ 6 ]  

Na górę strony

 

 


Serwis wykonał uczeń Michał Zięba pod kierunkiem nauczyciela Adama WITEK. Modyfikacja i administracja - Adam WITEK.
Kopiowanie zezwolone pod warunkiem podania żródła i linku do tej strony.

Czas generowania się strony: 0.0409 sekund.