Sukcesy uczniów

Sukcesy uczniów od 1 do 5 ( wszystkich: 161 )
Strony: [ 1 ]   [ 2 ]   [ 3 ]   [ 4 ]   [ 5 ]   [ 6 ]   [ 7 ]   [ 8 ]   [ 9 ]   [ 10 ]   [ 11 ]   [ 12 ]   [ 13 ]   [ 14 ]   [ 15 ]   [ 16 ]   [ 17 ]   [ 18 ]   [ 19 ]   [ 20 ]   [ 21 ]   [ 22 ]   [ 23 ]   [ 24 ]   [ 25 ]   [ 26 ]   [ 27 ]   [ 28 ]   [ 29 ]   [ 30 ]   [ 31 ]   [ 32 ]   [ 33 ]
Olimpiada Przedsiębiorczości 2017-2018
Dodano: 2018-01-15 » Na górę

Z przyjemnością informujemy, iż uczeń naszej szkoły, Franciszek Moskal, decyzją Komitetu Okręgowego Olimpiady Przedsiębiorczości w Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, został zakwalifikowany do eliminacji okręgowych XIII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości. Eliminacje odbędą się 1 marca 2018 r. w Krakowie.

Olimpiadę współorganizuje pięć największych polskich uczelni ekonomicznych: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie oraz Uniwersytety Ekonomiczne w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu.

Dodał: Szkolna Agencja Kreatywna
Interaktywny turniej quizspotter – prowadzenie działalności gospodarczej
Dodano: 2018-01-05 » Na górę

5 stycznia 2018 r. uczeń Zespołu Szkół Technicznych w Strzyżowie, Franciszek Moskal, zajął 1 miejsce w Interaktywnym  turnieju  quizspotter  –  prowadzenie działalności gospodarczej.

Turniej został zorganizowany przez Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego i Podkarpackiego Kuratora Oświaty.

Celem turnieju było upowszechnianie wiedzy na temat prowadzenia działalności gospodarczej wśród uczniów średnich szkół zawodowych województwa podkarpackiego oraz propagowanie nowoczesnych form prezentowania wiedzy i umiejętności w obszarze edukacji zawodowej.

Dodał: Szkolna Agencja Kreatywna
27. Podkarpackie Konkurs Poezji Religijnej
Dodano: 2017-12-05 » Na górę

Uczniowie ZST w Strzyżowie brali udział w rejonowych eliminacjach 27. Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej, które odbyły się 30 listopada 2017 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Do eliminacji zgłosiło się 46 wykonawców w kategorii recytacji, monodramu i poezji śpiewanej. Naszą szkołę w kategorii recytacji

reprezentowała Joanna Łysko z kl. II TEA przygotowana przez panią Ewę Worek i Kamil Sokołowski z kl. I w. przygotowany przez panią Katarzynę Szady- Sagan.

W kategorii poezji śpiewanej reprezentowali nas uczniowie przygotowani przez panią Katarzynę Szady-Sagan: Michał Michnal z kl. Iw, Elżbieta Konsur z kl. I THF, Wiktoria Sagan z kl. II TEA, Marzena Kołodziejczyk z kl. III THF i Dominika Filip z kl. III w. Uczniowie przygotowali autorską muzykę do wierszy znanych poetów: Jerzego Lieberta, Michaiła Lermontowa, Kazimierza Wierzyńskiego i Karola Wojtyły. Akompaniował wykonawcom uczeń kl. I TEI Rafał Jaworek.

Gratulujemy uczniom i opiekunom udanego występu.

Żródło

zdjęć: Eliminacje strefowe - fot. R. Cichowski

Dodał: Adam Witek, Dyrektor ZST
Młodzieżowe Konfrontacje Muzyczne
Dodano: 2017-12-05 » Na górę

Uczniowie ZST w Strzyżowie brali udział w konkursie "Młodzieżowe Konfrontacje Muzyczne", który odbył się 2 grudnia w Domu Kultury Sokół w Strzyżowie. Uczniowie przygotowali pod kierunkiem pani Katarzyny Szady-Sagan po dwa utwory we własnych aranżacjach.

Gratulujemy Wiktorii Sagan z kl. II TEA, Michałowi Michałowi z kl. I w i Julii Patruś z kl. I THF wyboru bardzo ambitnego repertuaru i zmierzenia się z przedstawicielami Domów Kultury z Mielca, Krosna, Rzeszowa, Leżajska i Strzyżowa.

Absolwent ZST w Strzyżowie, Bartłomiej Matłosz otrzymał wyróżnienie za zaprezentowanie dwóch autorskich utworów.

Gratulujemy Bartkowi sukcesu!

Dodał: Adam Witek, Dyrektor ZST
OLIMPIADA STATYSTYCZNA
Dodano: 2017-12-02 » Na górę

W dniu 1 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyły się zawody szkolne Olimpiady Statystycznej. Do rywalizacji przystąpiło 18 uczniów klas: 2 THL, 2 TEA, 3 TEP, 3 THF oraz 4 THE. Zawody I stopnia polegały na rozwiązaniu w trybie on-line testu złożonego z pytań i zadań przygotowanych przez Komitet Programowy Olimpiady. Po weryfikacji prac i obliczeniu liczby punktów zdobytych przez uczestników Komitet Główny OS przekazał Komisjom Szkolnym wyniki zawodów I stopnia. Zgodnie z Regulaminem Olimpiady do zawodów okręgowych zakwalifikowali się następujący uczniowie:

1. Franciszek Moskal, kl. 4 THE; 37,4 czyli 74,8 % możliwych do uzyskania punktów;
  2. Krystian Zamorski, kl. 4 THE; 35,9 czyli 71,8  % możliwych do uzyskania punktów;
  3. Martyna Wójcik, kl. 4 THE; 35,5 czyli 71,0  % możliwych do uzyskania punktów.

Wysokie wyniki  (powyżej 50 %) osiągnęli również (w kolejności od najwyższego wyniku):

Patrycja Łyszczarz, kl. 4 THE;

Anna Dętkoś, kl. 2 THL;

Monika Świszcz, kl. 3 TEP;

Iwona Szlachta, kl. 3 TEP;

Łukasz Markowski, kl. 4 THE;

Wiktoria Zima, kl. 2 TEA;

Paulina Jaskółka, kl. 3 TEP;

Joanna Szczepan, kl. 4 THE;

Agnieszka Piątek, kl. 4 THE;

Zainteresowani uczniowie mogą sprawdzić swoje wyniki i swoje odpowiedzi w teście po zalogowaniu się na stronę Olimpiady.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie zwycięzcom zawodów szkolnych, którym życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiachSmile

Dodał: Elżbieta Niewolska
Sukcesy uczniów od 1 do 5 ( wszystkich: 161 )