Zespół Szkół Technicznych
  • Zapraszamy do Zespołu Szkół Technicznych w Strzyżowie, UCZYMY | WYCHOWUJEMY | BAWIMY | Co nas wyróżnia??? | Uczysz się, kiedy chcesz ... E-learning | Ciekawe zawody i specjalnoœci | Systematycznie unowoczesniana baza dydaktyczna | Urozmaicone zajęcia lekcyjne i pozalekcyjne | (zajęcia na basenie, stoku narciarskim, lodowisku, strzelnicy, wycieczki dydaktyczne, kabaret szkolny) | Dobrze wykształcona, młoda, energiczna kadra pedagogiczna | Bogate życie kulturalne - koncerty, dyskoteki, spotkania, wycieczki | Szeroka oferta zajęć pozalekcyjnych, kółek przedmiotowych, kółek zainteresowań | (kółko fotograficzne, informatyczne, matematyczne i inne przedmiotowe) | Konsultacje maturalne oraz z przygotowania zawodowego | Zajęcia wyrównawcze | Swiadczenia o charakterze socjalnym i motywacyjnym (stypendium Prezesa Rady Ministrów, MEN, stypendium Przecławczyka, stypendium dla najlepszych absolwentów) | Dobrze wyposażona biblioteka szkolna i multimedialne centrum informacji | pomagamy w znalezieniu miejsca praktyki i zajęć praktycznych w przedsiębiorstwach rynku lokalnego i regionalnego

 
 
Sport

Sport od 1 do 20 ( wszystkich: 81 )
Strony: [ 1 ]   [ 2 ]   [ 3 ]   [ 4 ]   [ 5 ]  
Europejski Dzień Sportu Szkolnego 2023
Dodano: 2023-10-10     » Na górę

Europejski Dzień Sportu Szkolnego w ZST w Strzyżowie

 

 

29 września 2023 r. w ramach Europejskiego Dnia Sportu Szkolnego w strzyżowskich szkołach ponadpodstawowych przeprowadzone zostały zajęcia mające na celu propagowanie aktywnego stylu życia. Zespół Szkół Technicznych po raz pierwszy dołączył do Europejskiego Dnia Sportu Szkolnego. Wszyscy uczniowie z wielkim zaangażowaniem, dużą dawką uśmiechu i w duchu fair play uczestniczyli zarówno w konkurencjach lekkoatletycznych jak i w zespołowych grach sportowych.

Europejski Dzień Sportu Szkolnego to międzynarodowe święto ruchu w szkołach, będące częścią Europejskiego Tygodnia Sportu – kampanii realizowanej pod hasłem #BeActive (bądź aktywny). Ideą ESSD jest celebracja i promocja aktywności fizycznej wśród uczniów. Wydarzenie organizowane jest cyklicznie od 2015 roku w ostatni piątek września na terenie całej Europy, a także kilku krajów Azji, Afryki i Ameryki Południowej. W tym roku do wydarzenia w Polsce zgłosiło się ponad 1000 placówek!

Krótka fotorelacja na facebookowym profilu naszej szkoły.

Ze sportowym pozdrowieniem

M.Majewski

Dodał: Maciej Majewski
Pozalekcyjne zajęcia sportowe
Dodano: 2020-03-01     » Na górę

Zapraszam młodzież ZST na pozalekcyjne zajęcia rekreacyjne - siatkówkę, koszykówkę.

Poniedziałek 15:30-16:30 i piątek 16:30-17:30

Dodał: K. Hałas
Szkolny Turniej Tenisa Stołowego
Dodano: 2019-11-13     » Na górę

Podobny obraz

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

 

W dniu 20.11.2019 r. o godz. 900 w sali nr 17 w budynku A odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców z Zespołu Szkół Technicznych.

Chętni uczniowie ZST mogą zapisywać się u  nauczycieli wychowania fizycznego do 19.11.2019  tj. wtorku (zgłoszenie powinno zawierać imię, nazwisko oraz klasę). Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

 

Gorąco zapraszamy!

 

SZKOLNY KLUB SPORTOWY

Dodał: Maciej Majewski
XIV RAJD O PUCHAR STAROSTY STRZYŻOWSKIEGO
Dodano: 2019-02-04     » Na górę

        W sobotę 02 lutego 2019 r. odbył się XIV Rajd Narciarsko - Pieszy o Puchar Przechodni Starosty Strzyżowskiego. Organizatorem imprezy było Starostwo Powiatowe w Strzyżowie, Powiatowe Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej przy współudziale Klubu „Pol Survival" PTTK Rzeszów i Siedliska „Janczar" w Pstrągowej. Trasa rajdu liczyła 12 km i wiodła ze Strzyżowa, przez Las Łętownia, Ciśnię, Brzezie aż do Pstrągowej. Nasza grupa wyruszyła z Łętowni w liczbie 11 osób. W tym roku aura pogodowa sprzyjała piechurom, z uśmiechem na twarzy pokonywaliśmy kolejne odcinki wyznaczonej trasy. Droga, którą mieliśmy do pokonania miejscami była bardzo trudna i śliska, mimo to dzielnie kroczyliśmy naprzód. Zmęczeni, ale szczęśliwi  po ok. 3 godz. wędrówki dotarliśmy do mety zlokalizowanej w Siedlisku „Janczar" w Pstrągowej. Bezpośrednio po przybyciu  została odprawiona polowa Msza święta . Następnie odbył się poczęstunek oraz podsumowanie rajdu podczas, którego wszystkim grupom  zostały wręczone pamiątkowe puchary. Tradycyjnie sporo emocji  dostarczyła  loteria fantowa z atrakcyjnymi nagrodami m.in.: sprzętem sportowym, turystycznym i różnego rodzaju gadżetami. Do domów wróciliśmy przyjemnie zmęczeni i zadowoleni.

Do zobaczenia za rok – mam nadzieję w liczniejszej grupie!

Opiekun grupy

Maciej Majewski

Dodał: Maciej Majewski
Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Chłopców
Dodano: 2018-01-03     » Na górę

13 grudnia 2017 r. na sali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Strzyżowie odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Chłopców.

Wzięły w niej udział wszystkie drużyny powiatu, a najlepiej wypadła drużyna z Zespołu Szkół w Czudcu.

Wyniki rozgrywek:
LO Strzyżów - ZS Czudec 0:2
LO Strzyżów - ZST Strzyżów 2:0
ZS Czudec - ZST Strzyżów 2:0

Gratulujemy zwycięzcom, pozostałym ekipom oraz trenerom wytrwałości w dążeniu do celu, wolę walki oraz reprezentowanie swojej szkoły.

Życzymy wielu sukcesów!

https://www.facebook.com

Dodał: K. Hałas
Licealiada Rejonowa w Piłce Ręcznej, Krosno 8.XII.2017
Dodano: 2017-12-10     » Na górę

REJONOWA LICEALIADA W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

KROSNO, 8. XII. 2017.

 

Po wygranych zawodach na szczeblu powiatowym, drużyna męska ZST Strzyżów wyjechała do Krosna walczyć z drużyną Jasła, Weryni i  Iwonicza. Rozegrano 6 meczów, każdy mecz trwał 2x12 min. Przeciwnicy nie dali szansy na wygraną. Przypomnijmy, że to pierwszy raz,  gdy nasza szkoła pojawia się na etapie rejonu. Nie udało się przejść dalej, ale pamiętajmy – przegrana, jak i wygrana uczy i buduje, nie wolno hamować tego procesu.

Szkołę reprezentowali: Jakub Drogoń, Maciej Wójcik, Piotrek Król, Michał Mroczka, Łukasz Kokoszka, Szymon Obacz, Patryk Ćwiąkała, Marcin Gabor, Krystian Ogrodnik, Adrian i Patryk Furtek, Patryk Mikuszewski,

Całej ekipie należą się DUŻE BRAWA za włożoną pracę i wolę walki!

Dziękuję chłopaki za wspólny czas  - jesteście świetni!

 

Katarzyna Hałas :)

 

Dodał: K. Hałas
SZKOLNY TURNIEJ SIATKÓWKI
Dodano: 2017-12-03     » Na górę

23 listopada br. po raz kolejny udało się zorganizować w naszej szkole Turniej siatkówki z udziałem absolwentów, nauczycieli i uczniów szkoły. Do udziału zgłosiły się cztery drużyny. Turniej miał charakter czysto towarzyski, ale nie zabrakło w nim zaciętych akcji i głośnych owacji. Rolę sędziego pełnił zaproszony przez sekcję sportową SU - Dominik Paszek, zawodnik drużyny Asseco Resovia, uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr. 2 w Rzeszowie.

Całą imprezę przygotował Samorząd Uczniowski,  a w szczególności członkowie sekcji sportowej – Monika Grzebień i Przemek Półzięć, którzy zajmowali się organizacją drużyn, sekcja informatyczna – Jakub Włodyka, który przygotował nagłośnienie, Piotr Tomasik, który zaprojektował wspaniałe dyplomy oraz Dominik Stec, który zatrzymał cały ten turniej w pamiątkowych zdjęciach.

Wygrana drużyna otrzymała medale, które ufundowała lokalna firma KreActive. Dziękujemy naszej absolwentce Angelice Koczeli za ten wspaniały gest!

Bardzo cieszymy się, że nasi uczniowie tak licznie przybyli na turniej, a szczególne podziękowania należą się naszym absolwentom! To miłe, że nadal nas odwiedzacie J

Tego typu sportowe rozgrywki zaspokajają potrzeby uczniów w budowaniu wspólnoty, spędzaniu aktywnie wolnego czasu i poszukiwaniu dobrej, zdrowej rozrywki. Zapraszamy do kolejnych spotkań w Zespole Szkół Technicznych w Strzyżowie!

Dodał: K. Hałas
Piłka Ręczna
Dodano: 2017-11-17     » Na górę

16 listopada 2017 r. podczas Powiatowej Licealiady w Piłce Ręcznej w hali sportowej MZS w Strzyżowie, drużyna chłopców reprezentujących naszą szkołę wygrała z drużyną LO Strzyżów wynikiem 16:12.

Skład drużyny ZST: Michal Mroczka, Maciej Wójcik, Szymon Obacz, Adrian i Patryk Furtek, Piotrek Król, Łukasz Kokoszka, Jakub Drogoń.

Opiekun - Katarzyna Hałas.

Serdecznie gratulujemy!

Dodał: K. Hałas
TURNIEJ SIATKÓWKI
Dodano: 2017-11-08     » Na górę

Zapraszamy nauczycieli, absolwentów, uczniów do udziału w turnieju towarzyskim piłki siatkowej!
Zgłoszenia przyjmuje sekcja sportowa Samorządu Uczniowskiego (Monika Grzebień i Przemek Półzięć) do 20 listopada.


Laughing
Zapraszamy do licznego udziału!

Dodał: K. Hałas
BADMINTON
Dodano: 2017-11-08     » Na górę

24 października br. nasi uczniowie - Ogrodnik Krystian, Moskal Franek i Mroczka Michał (jako rezerwa), zajęli w Półfinale wojewódzkim V miejsce drużynowo, biorąc udział w zawodach badmintona w Straszęcinie.

Opiekun - Mariusz Wilczewski.

Dodał: K. Hałas
Lekkoatletyka
Dodano: 2017-11-08     » Na górę

28 września 2017 r. na stadionie MOSiR w Krośnie odbyła się Rejonowa licealiada w lidze LA. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie różnych klas. W klasyfikacji ogólnej, drużyna dziewcząt uplasowała się na miejscu 10, drużyna chłopców na miejscu 7.

W zawodach wzięli udział:

Dziewczęta
Chmura Gabriela -100m, Sylwia Bujak, Natalia Koza - 400m, Joanna Łysko, Kinga Sułkowska - 800m, Aleksandra Lechwar - skok w dal, Urszula Chmura - pchnięcie kulą 4 kg, Monika Grzebień, Sylwia Bujak, Anna Rachwał, Gabriela Chmura - sztafeta 4x100.

Chłopcy
Jakub Włodyka, Marcin Gabor, Adrian Furtek - 100m, Grzegorz Bieniek, Szymon Kurdziel, Kamil Godek - 400m, Kamil Armata, Jakub Ogorzałek, Hubert Mleczek - 1500m, Jakub Niebylecki, Artur Armata, Krystian Haczela - skok w dal, Patryk Wieszczek - pchnięcie kulą 5 kg, Jakub Drogoń - pchnięcie kula 6kg, Jakub Włodyka, Marcin Gabor, Adrian Furtek, Donat Haligowski - sztafeta 4x100.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za postawę i wolę walki!

Katarzyna Hałas
Maciej Majewski
Mariusz Wilczewski

Dodał: K. Hałas
"Jak nie czytam jak czytam"
Dodano: 2017-11-08     » Na górę

1 czerwca 2017 r. w ramach akcji "Jak nie czytam jak czytam", odbyły się konkurencje sportowe (m.in. slalom rowerowy z książką na głowie, skok przez książki, czytanie z pokonywaniem przeszkód). Było dużo zabawy, dużo ruchu i nagród!
Z książką na sportowo wspólnie bawili się uczniowie i nauczyciele ZST i LO ;)

Może za rok będzie nas więcej? Bo przecież „Jak nie czytam, jak czytam!”

 

K. Hałas

Dodał: K. Hałas
Dodano: 2017-11-08     » Na górę

Filip Nowak z klasy 1TI walczył 16 marca 2017 r. w Wojewódzkiej Licealiadzie w Pływaniu, która miała miejsce na Pływalni krytej w Kolbuszowej. Ktoś kto pływa na pewno wie, ile wyrzeczeń i pracy trzeba włożyć, by osiągnąć dobry wynik czasowy. Filip zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego, płynąc 50 m stylem grzbietowym i to już jest duży sukces.
Dziś podczas zawodów była ogromna konkurencja, podczas której Filip zajął wysokie 8 miejsce! Gratulujemy!!!

Dziękujemy Filip za godne reprezentowanie naszej szkoły! :)
Więcej informacji i zdjęć:
http://szs.rzeszow.pl/…/kolejne-medale-rozdane-tym-razem-w…/

mgr K.Hałas

Dodał: K. Hałas
Pływanie
Dodano: 2017-11-08     » Na górę

Miło jest nam poinformować o wejściu do Finału Wojewódzkiego w pływaniu naszego ucznia Filipa Nowaka (I TI). Podczas Półfinału Wojewódzkiego w Pustkowie (14.12.2016) Filip uzyskał czas 00:37:34 50m stylem grzbietowym. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opiekun - mgr Katarzyna Hałas

Dodał: K. Hałas
POWIATOWA LICEALIADA W TENISIE STOŁOWYM
Dodano: 2016-11-25     » Na górę

Znalezione obrazy dla zapytania logo tenis stołowy

24.11.2016 r. w Zespole Szkół w Czudcu odbyła się Powiatowa Licealiada w Tenisie Stołowym, podczas których drużyna chłopców reprezentująca Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie zajęła 1 miejsce kwalifikując się tym samym do zawodów na szczeblu rejonowym.

Wyniki:

ZST Strzyżów - LO Strzyzów 3:0
ZST Strzyżów - ZS Czudec 3:0

Serdecznie gratulujemy zawodnikom (Jakub Niebylecki 1TP, Dawid Janusz 1m, Robert Liszowski 1THL).

Życzymy sukcesów na dalszym etapie!

Opiekun drużyny

Maciej Majewski

Dodał: Maciej Majewski
SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
Dodano: 2016-11-23     » Na górę

14. listopada br. odbyły się zawody tenisa stołowego dla uczniów ZST w Strzyżowie. Spośród 28 zgłoszonych uczestników ( w tym 2 dziewcząt), pierwsze miejsca zajęli:

CHŁOPCY
1 miejsce - Jakub Niebylecki 1TP
2 miejsce - Robert Liszowski 1THL
3 miejsce - Patryk Mikuszewski 2w

DZIEWCZĘTA
1 miejsce - Gabriela Chmura 1w
2 miejsce Wioletta Góra 1w

Zwycięzcy zakwalifikowali się do zawodów na szczeblu powiatowym, które odbędą się 24.11 w ZS w Czudcu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Opiekun

Maciej Majewski

Dodał: Maciej Majewski
Piłka Siatkowa Chłopców - Powiat
Dodano: 2016-01-17     » Na górę

15 stycznia 2016 r. odbyła się na sali sportowej ZST w Strzyżowie Licealiada Powiatowa w Piłce Siatkowej Chłopców.

Wynik meczu ZST Strzyżów vs LO Strzyzów 0:2.

Gratulujemy wygranym.

IMG_2607

 

IMG_2659

 

IMG_2661

Dodał: K. Hałas
piłka koszykowa
Dodano: 2015-12-25     » Na górę

18 i 21 grudnia 2015 r . odbyły się na sali sportowej ZST w Strzyżowie powiatowe zawody w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców. Mecze ZST vs LO Strzyżów zakończyły się przegraną dziewcząt ale za to wygraną drużyny chłopców (48:38) !

Gratulujemy chłopcom wygranej i p. Mariuszowi Wilczewskiemu za ich przygotowanie:)


k1 k2

Dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów!

Dodał: K. Hałas
Dodano: 2015-12-11     » Na górę

9 grudnia 2015 r. w godzinach popołudniowych w sali sportowej ZST odbył się sparing w piłce siatkowej pomiędzy dziewczętami ZST Strzyżów i LO Strzyżów, zakończony wygraną dla naszej drużyny 2:1.

Gratulacje dla wszystkich zawodniczek: Magdy Ogorzałek, Gabrysi Gajdy, Agi Łukasik, Pameli Sowińskiej, Klaudi Szarek i Moniki Jakubowicz.
Fajny mecz,dużo emocji i byle tak dalej !12369202_1073763655989379_932707345885338489_n

Dodał: K. Hałas
Rejonowa Licealiada w Tenisie Stołowym
Dodano: 2015-12-11     » Na górę

Uczniowie reprezentujący Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie walczyli podczas Rejonowej Licealiady w Tenisie Stołowym Drużynowo odbywającej się w Krośnie 3 grudnia 2015 r.
Naszą szkołę reprezentowali: Agnieszka Łukasik (4TE), Joanna Kowalska (2THF), Radosław Pokrywka (3TEI), Sebastian Nowak (2m).
W turnieju brały udział szkoły ponadgimnazjalne z powiatów: Krosno grodzki, krośnieński, jasielski i strzyżowski. Zawodników podzielono na dwie grupy:
Grupa A (dziew.)
I LO Jasło 3:0
ZSP Nr 5 Krosno 1:3
ZS Iwonicz 3:0

Grupa B (chł.)
ZS Trzcinica 0:3
ZSGM Iwonicz Zdr. 1:3
ZSP Nr 5 Krosno 0:3

Po zaciętej grze drużyna chłopców zajęła ostatecznie VII miejsce, a drużyna dziewcząt III. Gratulacje!
Opiekunem uczniów była p. Katarzyna Hałas.

12345397_1073852989313779_488782953400266894_n

Dodał: K. Hałas
Sport od 1 do 20 ( wszystkich: 81 )
Strony: [ 1 ]   [ 2 ]   [ 3 ]   [ 4 ]   [ 5 ]  

Na górę strony

 

 


Serwis wykonał uczeń Michał Zięba pod kierunkiem nauczyciela Adama WITEK. Modyfikacja i administracja - Adam WITEK.
Kopiowanie zezwolone pod warunkiem podania żródła i linku do tej strony.

Czas generowania się strony: 0.0290 sekund.