x
Nauczyciele - Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie

Zespół Szkół Technicznych
  • Zapraszamy do Zespołu Szkół Technicznych w Strzyżowie, UCZYMY | WYCHOWUJEMY | BAWIMY | Co nas wyróżnia??? | Uczysz się, kiedy chcesz ... E-learning | Ciekawe zawody i specjalnoœci | Systematycznie unowoczesniana baza dydaktyczna | Urozmaicone zajęcia lekcyjne i pozalekcyjne | (zajęcia na basenie, stoku narciarskim, lodowisku, strzelnicy, wycieczki dydaktyczne, kabaret szkolny) | Dobrze wykształcona, młoda, energiczna kadra pedagogiczna | Bogate życie kulturalne - koncerty, dyskoteki, spotkania, wycieczki | Szeroka oferta zajęć pozalekcyjnych, kółek przedmiotowych, kółek zainteresowań | (kółko fotograficzne, informatyczne, matematyczne i inne przedmiotowe) | Zwrot połowy kosztów uzyskania prawa jazdy w zawodach technik pojazdów samochodowych, technik mechanik oraz w branzowej szkole I stopnia mechanik pojazdów samochodowych | Konsultacje maturalne oraz z przygotowania zawodowego | Zajęcia wyrównawcze | Swiadczenia o charakterze socjalnym i motywacyjnym (stypendium Prezesa Rady Ministrów, MEN, stypendium Przecławczyka, stypendium dla najlepszych absolwentów) | Dobrze wyposażona biblioteka szkolna i multimedialne centrum informacji | pomagamy w znalezieniu miejsca praktyki i zajęć praktycznych w przedsiębiorstwach rynku lokalnego i regionalnego

 








 
Nauczyciele

DYREKTOR: Adam WITEK

 

Wicedyrektor: Agnieszka Król

Pedagog: Maria Mazur
Anna Śliwińska

 NAUCZYCIELE

Język polski:

Katarzyna Pertycka-Wiater
Beata Stohandel-Kotula
Katarzyna Szady-Sagan
Ewa Worek
 
 

Język angielski:

Agnieszka Bradlińska-Stefanik
Jolanta Butkiewicz
Ewa Dopart
Zofia Głowacka
Justyna Mularska-Rusyn
Ewelina Nagrodzka
Agnieszka Pająk
Barbara Pięciak
Dagmara Żarek

Język niemiecki:

Ewa Birbach-Zandecka
Marzena Kmieć
Anna Tęcza
Elżbieta Tomkowicz
 
 

 

Język łaciński i kultura antyczna:

Beata Wójcik

Wiedza o społeczeństwie:

Katarzyna Grosman

Krzysztof Matusz

 
 

Historia:

Katarzyna Grosman
Krzystof Matusz
Grzegorz Włodyka

 
 

Matematyka:

Joanna Krok-Rysz
Agnieszka Najdecka
Piotr Tomkowicz

Weronika Strzępek

Katarzyna Sztaba
Elżbieta Wójcik-Dól

Fizyka:

Mariusz Domaradzki
 
 

Chemia:

Kinga Katra
Dorota Saletnik
Beata Skrzypek
Martyna Zagórska-Dziok
Patrycja Zych

Podstawy przedsiębiorczości:

Rafał Wilk
 
 

Geografia:

Krystyna Moskal

Informatyka:

Artur Kowalski
Krzysztof Zandecki
 
 
 

Wychowanie fizyczne:

Katarzyna Hałas
Robert Kołodziejczyk
Maciej Majewski
Grzegorz Tokarski
Mariusz Wilczewski
Piotr Witkoś
Grzegorz Żybura

Przedmioty zawodowe:

Technik programista/informatyk:

Przemysław Bryda
Grzegorz Kawa
 Artur Kowalski
Joanna Krok-Rysz
Krzysztof Krupa
Łukasz Wolan
Krzysztof Zandecki

Technik analityk:
Kinga Katra
Martyna Zagórska-Dziok
Patrycja Zych
 
Technik usług fryzjerskich:
Kinga Reguła-Madej
Elżbieta Zamorska
 
Technik logistyk:
Anna Giera
Paulina Czapczyńska
Eliza Leśniak
 
Technik ekonomista/handlowiec:
Katarzyna Ochab
Zofia Wasilewska
Dorota Wójcik
Rafał Wilk
Dorota Żydzik
 
 
 

Pegagog:

Maria Mazur

Księża Katecheci:

Daniel Kosiba
Paweł Smoleń
Patryk Smoleń
 

Wychowanie do życia w rodzinie:

Maria Mazur
Krystyna Moskal

Bibliotekarz:

Jolanta Ziemba



Na górę strony

Ostatnia modyfikacja tej właśnie strony odbyła się 2021.10.05, 12:24.
 

 






Serwis wykonał uczeń Michał Zięba pod kierunkiem nauczyciela Adama WITEK. Modyfikacja i administracja - Adam WITEK.
Kopiowanie zezwolone pod warunkiem podania żródła i linku do tej strony.

Czas generowania się strony: 0.0186 sekund.