x
ORGANIZACJA EGZAMINU MATURALNEGO - MAJ 2021 PO SZCZEGÓŁOWYCH WYTYCZNYCH Z MEN - Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie

Zespół Szkół Technicznych
  • Zapraszamy do Zespołu Szkół Technicznych w Strzyżowie, UCZYMY | WYCHOWUJEMY | BAWIMY | Co nas wyróżnia??? | Uczysz się, kiedy chcesz ... E-learning | Ciekawe zawody i specjalnoœci | Systematycznie unowoczesniana baza dydaktyczna | Urozmaicone zajęcia lekcyjne i pozalekcyjne | (zajęcia na basenie, stoku narciarskim, lodowisku, strzelnicy, wycieczki dydaktyczne, kabaret szkolny) | Dobrze wykształcona, młoda, energiczna kadra pedagogiczna | Bogate życie kulturalne - koncerty, dyskoteki, spotkania, wycieczki | Szeroka oferta zajęć pozalekcyjnych, kółek przedmiotowych, kółek zainteresowań | (kółko fotograficzne, informatyczne, matematyczne i inne przedmiotowe) | Zwrot połowy kosztów uzyskania prawa jazdy w zawodach technik pojazdów samochodowych, technik mechanik oraz w branzowej szkole I stopnia mechanik pojazdów samochodowych | Konsultacje maturalne oraz z przygotowania zawodowego | Zajęcia wyrównawcze | Swiadczenia o charakterze socjalnym i motywacyjnym (stypendium Prezesa Rady Ministrów, MEN, stypendium Przecławczyka, stypendium dla najlepszych absolwentów) | Dobrze wyposażona biblioteka szkolna i multimedialne centrum informacji | pomagamy w znalezieniu miejsca praktyki i zajęć praktycznych w przedsiębiorstwach rynku lokalnego i regionalnego

 







 
ORGANIZACJA EGZAMINU MATURALNEGO - MAJ 2021 PO SZCZEGÓŁOWYCH WYTYCZNYCH Z MEN

HARMONOGRAM WCHODZENIA DO BUDYNKÓW PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA SKŁADY ZESPOŁÓW NADZORUJĄCYCH SZKOŁY ORAZ HARMONOGRAM WYCHODZENIA Z BUDYNKÓW SZKOŁY NA WSZYSTKIE DNI - EGZAMIN MATURALNY MAJ 2021

W ZWIĄZKU ZE SZCZEGÓŁOWYMI WYTYCZNYMI MINISTERSTWA EDUKACJI i NAUKI DOTYCZĄCYMI ORGANIZOWANIA I PRZEPROWADZANIA EGZAMINU MATURALNEGO 2021 DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH W STRZYŻOWIE PRZEDSTAWIA PONIŻEJ HARMONOGRAM WPUSZCZANIA NA KAŻDY DZIEŃ EGZAMINU ABSOLWENTÓW PRZYSTĘPUJĄCYCH DO EGZAMINU MATURALNEGO W ROKU SZKOLNYM 2020/2021:

JĘZYK POLSKI – 04.05.2021 POZIOM PODSTAWOWY GODZ. 9.00

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B1

1

Dominik Chmura

8.00

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO

Jakub Drygaś

Jakub Fortuna

Arkadiusz Góra

Tomasz Góra

Jakub Jaworek

Mateusz Kaleta

Paweł Kalisztan

Piotr Kielar

Dawid Jarosz

B2

2

Kacper Lodarski

8.00

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO 

Daniel Łuszcz

Bartosz Michalski

Kacper Mucha

Rafał Petka

Kacper Rodzoń

Kamil Salamon

Bartłomiej Stec

Damian Szetela

Bartłomiej Śliwa

B3

3

Wojciech Wójcik

8.00

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B przy sklepiku szkolnym

Arkadiusz Basamania

Dawid Chmiel

Mikołaj Cieśla

Marlena Cichosz

Michał Dętkoś

Michał Dunaj

Sylwia Garstka

Jakub Gorczyca

Anna Hajduk

B4

4

Natalia Hart

8.00

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B przy sklepiku szkolnym

Martyna Jacek

Rafał Jaworek

Konrad Konsur

Andrzej Kozimor

Natalia Krzepek

Klaudiusz Lejowski

Arkadiusz Łyszczarz

Kamil Małek

Gabriel Moskwa

B5

5

Rafał Moskwa

8.30

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B przy sklepiku szkolnym

 

B6

6

Kamil Mól

8.00

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Kamil Mularz

Dawid Panocha

Szymon Ruszała

Dawid Rużański

Igor Rzucidło

Piotr Świstak

Damian Tokarski

Piotr Włodyka

Diana Wójcik

Arkadiusz Drygaś

Joanna Flaga

Piotr Golik

Elżbieta Konsur

Gabriela Kowalczyk

Weronika Kuś

B14

10

Joanna Mazur

8.00

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Monika Midura

Justyna Mularz

Natalia Mularz

Julia Patruś

Ewelina Rak

Kamil Sala

Małgorzata Stanek

B13

9

Natalia Szczepan

8.15

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B przy sklepiku szkolnym

Paulina Tatara

Karolina Turoń

Patrycja Urban

Paweł Wiglusz

Gabriela Zamorska

Andrzej Baran

Dominik Białek

Kamil Godek

B12

8

Michał Grochowski

8.15

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Donat Haligowski

Klaudia Irzyk

Wojciech Jajuga

Jakub Janusz

Dominika Kowalska

Przemysław Matuszewski

Weronika Mendocha

B11

7

Monika Nowicka

8.15

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO 

Maciej Opielowski

Aleksandra Pilch

Wiktoria Piskadło

Marcin Podsiadło

Natalia Szarek

C14

14

Jakub Cynar

8.15

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku C

Dagmara Drogoń

Katarzyna Szetela

Adrianna Wilk

Sebastian Błażejowski

Patryk Ciupak

Ewelina Kuczek

DominikPilch

Dawid Stachura

Piotr Zdrada

 

 

 

C15

 

 

 

 

15

Weronika Szurlej

 

 

 

8.15

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku C

Bartosz Wieszczek

Natalia Włodyka

Jakub Zaremba

Anna Zdrada

Dominika Zięba

Joanna Kiczek

Alina Wojnarowska

 

MATEMATYKA – 05.05.2021 POZIOM PODSTAWOWY GODZ. 9.00

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B1

1

Dominik Chmura

8.00

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO

Jakub Drygaś

Jakub Fortuna

Arkadiusz Góra

Tomasz Góra

Jakub Jaworek

Mateusz Kaleta

Paweł Kalisztan

Piotr Kielar

Dawid Jarosz

B2

2

Kacper Lodarski

8.00

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO 

Daniel Łuszcz

Bartosz Michalski

Kacper Mucha

Rafał Petka

Kacper Rodzoń

Kamil Salamon

Bartłomiej Stec

Damian Szetela

Bartłomiej Śliwa

B3

3

Wojciech Wójcik

8.00

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B przy sklepiku szkolnym

Arkadiusz Basamania

Dawid Chmiel

Mikołaj Cieśla

Marlena Cichosz

Michał Dętkoś

Michał Dunaj

Sylwia Garstka

Jakub Gorczyca

Anna Hajduk

B4

4

Natalia Hart

8.00

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B przy sklepiku szkolnym

Martyna Jacek

Rafał Jaworek

Konrad Konsur

Andrzej Kozimor

Natalia Krzepek

Klaudiusz Lejowski

Arkadiusz Łyszczarz

Kamil Małek

Gabriel Moskwa

B5

5

Rafał Moskwa

8.30

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B przy sklepiku szkolnym

 

B6

6

Kamil Mól

8.00

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Kamil Mularz

Dawid Panocha

Szymon Ruszała

Dawid Rużański

Igor Rzucidło

Piotr Świstak

Damian Tokarski

Piotr Włodyka

Diana Wójcik

Arkadiusz Drygaś

Joanna Flaga

Piotr Golik

Elżbieta Konsur

Gabriela Kowalczyk

Weronika Kuś

B14

10

Joanna Mazur

8.00

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Monika Midura

Justyna Mularz

Natalia Mularz

Julia Patruś

Ewelina Rak

Kamil Sala

Małgorzata Stanek

B13

9

Natalia Szczepan

8.15

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B przy sklepiku szkolnym

Paulina Tatara

Karolina Turoń

Patrycja Urban

Paweł Wiglusz

Gabriela Zamorska

Andrzej Baran

Dominik Białek

Kamil Godek

B12

8

Michał Grochowski

8.15

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Donat Haligowski

Klaudia Irzyk

Wojciech Jajuga

Jakub Janusz

Dominika Kowalska

Przemysław Matuszewski

Weronika Mendocha

B11

7

Monika Nowicka

8.15

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO 

Maciej Opielowski

Aleksandra Pilch

Wiktoria Piskadło

Marcin Podsiadło

Natalia Szarek

Joanna Kiczek

Alina Wojnarowska

C14

14

Jakub Cynar

8.15

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku C

Dagmara Drogoń

Jakub Pałucki

Katarzyna Szetela

Mikołaj Leśniak

Adrianna Wilk

Sebastian Błażejowski

Mateusz Pietruszka

Dominik Pilch

Dawid Stachura

Piotr Zdrada

 

 

 

C15

 

 

 

 

15

Weronika Szurlej

 

 

 

8.15

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku C

Bartosz Wieszczek

Natalia Włodyka

Jakub Zaremba

Anna Zdrada

Dominika Zięba

Patryk Ciupak

Kinga Kusiak

Ewelina Kuczek

 

JĘZYK ANGIELSKI – 06.05.2021 POZIOM PODSTAWOWY GODZ. 9.00

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B1

1

Dominik Chmura

8.00

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO

Jakub Drygaś

Jakub Fortuna

Arkadiusz Góra

Tomasz Góra

Jakub Jaworek

Mateusz Kaleta

Paweł Kalisztan

Piotr Kielar

Dawid Jarosz

B2

2

Kacper Lodarski

8.00

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO 

Daniel Łuszcz

Bartosz Michalski

Kacper Mucha

Rafał Petka

Kacper Rodzoń

Kamil Salamon

Bartłomiej Stec

Damian Szetela

Bartłomiej Śliwa

B3

3

Wojciech Wójcik

8.00

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B przy sklepiku szkolnym

Arkadiusz Basamania

Dawid Chmiel

Mikołaj Cieśla

Marlena Cichosz

Michał Dętkoś

Michał Dunaj

Sylwia Garstka

Jakub Gorczyca

Anna Hajduk

B4

4

Natalia Hart

8.00

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B przy sklepiku szkolnym

Martyna Jacek

Rafał Jaworek

Konrad Konsur

Andrzej Kozimor

Natalia Krzepek

Klaudiusz Lejowski

Arkadiusz Łyszczarz

Kamil Małek

Gabriel Moskwa

B5

5

Rafał Moskwa

8.30

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B przy sklepiku szkolnym

B6

6

Kamil Mól

8.00

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Kamil Mularz

Dawid Panocha

Szymon Ruszała

Dawid Rużański

Igor Rzucidło

Piotr Świstak

Damian Tokarski

Piotr Włodyka

Diana Wójcik

Arkadiusz Drygaś

Joanna Flaga

Piotr Golik

Gabriela Kowalczyk

Weronika Kuś

Monika Midura

B14

10

Justyna Mularz

8.00

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Ewelina Rak

Kamil Sala

Karolina Turoń

Patrycja Urban

Paweł Wiglusz

Andrzej Baran

Dominik Białek

B13

9

Michał Grochowski

8.15

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B przy sklepiku szkolnym

Donat Haligowski

Wojciech Jajuga

Jakub Janusz

Przemysław Matuszewski

Weronika Mendocha

Maciej Opielowski

Aleksandra Pilch

Wiktoria Piskadło

B12

8

Marcin Podsiadło

8.15

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Natalia Szarek

Bartosz Wieszczek

Natalia Włodyka

Jakub Zaremba

Anna Zdrada

Dominika Zięba

Joanna Kiczek

C14

14

Dagmara Drogoń

8.15

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku C

Dominik Stec

Adrianna Wilk

Sebastian Błażejowski

Patryk Ciupak

Kinga Kusiak

Mateusz Pietruszka

Dominik Pilch

Dawid Stachura

Piotr Zdrada

 

JĘZYK ANGIELSKI – 07.05.2021 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 9.00

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B2

2

Weronika Mendocha

8.15

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO

Maciej Opielowski

Aleksandra Pilch

Marcin Podsiadło

Natalia Włodyka

Jakub Zaremba

Dominika Zięba

Dominik Pilch

Dawid Stachura

B3

3

Igor Rzucidło

8.15

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO 

Piotr Włodyka

Diana Wójcik

Paweł Wiglusz

Dominik Białek

Donat Haligowski

Wojciech Jajuga

Jakub Janusz

Przemysław Matuszewski

B4

4

Konrad Konsur

8.15

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B przy sklepiku szkolnym

Andrzej Kozimor

Klaudiusz Lejowski

Arkadiusz Łyszczarz

Gabriel Moskwa

Kamil Mól

Kamil Mularz

Dawid Panocha

Szymon Ruszała

B6

6

Jakub Fortuna

8.15

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B od strony łąki

Piotr Kielar

Kacper Mucha

Kacper Rodzoń

Dawid Jarosz

Arkadiusz Basamania

Dawid Chmiel

Mikołaj Cieśla

Marlena Cichosz

Michał Dętkoś

Michał Dunaj

Sylwia Garstka

Jakub Gorczyca

Anna Hajduk

Rafał Jaworek

Joanna Kiczek

 

JĘZYK POLSKI – 10.05.2021 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 9.00

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B14

10

Arkadiusz Góra

8.30

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Dawid Chmiel

Martyna Jacek

Kamil Małek

 

MATEMATYKA – 11.05.2021 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 9.00

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B4

4

Jakub Pałucki

8.15

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B od strony LO

Elżbieta Konsur

Weronika Kuś

Julia Patruś

Małgorzata Stanek

Paweł Wiglusz

Wojciech Jajuga

Maciej Opielowski

B6

6

Mateusz kaleta

8.15

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B przy sklepiku szkolnym

Mikołaj Cieśla

Michał Dętkoś

Michał Dunaj

Sylwia Garstka

Anna Hajduk

Rafał Jaworek

Konrad Konsur

Andrzej Kozimor

Natalia Krzepek

Szymon Ruszała

Dawid Rużański

Piotr Świstak

Piotr Włodyka

 

 

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE – 11.05.2021 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 14.00

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B14

10

Gabriel Moskwa

13.30

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B od strony łąki

Igor Rzucidło

Piotr Golik

 


BIOLOGIA – 12.05.2021 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 9.00

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B14

10

Jakub Cynar

8.15

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B od strony łąki

Piotr Król

Katarzyna Szetela

Ewelina Rak

Patrycja Urban

Marcin Podsiadło

Natalia Włodyka

Alina Wojnarowska

 

GEOGRAFIA – 13.05.2021 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 9.00

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B14

10

Dagmara Drogoń

8.15

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B od strony łąki

Joanna Mazur

Kamil Sala

Aleksandra Pilch

 

JĘZYK NIEMIECKI – 13.05.2021 POZIOM PODSTAWOWY GODZ. 14.00

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B6

6

Jakub Cynar

13.15

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B od strony łąki

Katarzyna Szetela

Elżbieta Konsur

Joanna Mazur

Natalia Mularz

Julia Patruś

Małgorzata Stanek

Natalia Szczepan

Paulina Tatara

Gabriela Zamorska

Kamil Godek

Klaudia Irzyk

Dominika Kowalska

Monika Nowicka

Weronika Szurlej

Alina Wojnarowska

 

 

 

 

 

 

CHEMIA – 14.05.2021 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 9.00

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B14

10

Natalia Mularz

8.15

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B od strony łąki

Klaudia Irzyk

Dominika Kowalska

Natalia Szarek

Bartosz Wieszczek

Natalia Włodyka

Dominika Zięba

 

HISTORIA – 17.05.2021 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 9.00

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B14

10

 

Igor Rzucidło

8.30

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B od strony łąki

 

 

FIZYKA  – 18.05.2021 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 9.00

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B14

10

 

Marlena Cichosz

8.30

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B od strony łąki

 

 

INFORMATYKA – 19.05.2021 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 9.00

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B11

7

Marlena Cichosz

8.30

Absolwenci ustawiają się w 1,5 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B od strony LO

Gabriel Moskwa

Szymon Ruszała

 


Najważniejsze wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania w 2021 r. egzaminu maturalnego:

1.  Na egzamin może przyjść wyłącznie zdający, nauczyciel, inny pracownik szkoły[1], obserwator, egzaminator lub inna osoba zaangażowana w przeprowadzanie egzaminu – bez objawów chorobowych kompatybilnych z objawami COVID-19.

2. Zdający, nauczyciel inny pracownik szkoły, obserwator, egzaminator lub inna osoba zaangażowana w przeprowadzanie egzaminu nie może przyjść na egzamin, jeżeli przebywa w domu z osobą w izolacji w warunkach domowych albo sama jest objęta kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych, z zastrzeżeniem sytuacji opisanej w pkt 1.3.

3. Rodzic/Prawny opiekun nie może wejść z dzieckiem na teren szkoły,

z wyjątkiem sytuacji, kiedy zdający wymaga pomocy np. w poruszaniu się.

4. Zdający nie powinni wnosić na teren szkoły zbędnych rzeczy, w tym książek, urządzeń telekomunikacyjnych, maskotek.

5. Na egzaminie każdy zdający korzysta z własnych przyborów piśmiennych, linijki, cyrkla, kalkulatora itd. Jeżeli szkoła zdecyduje o zapewnieniu np. przyborów piśmiennych albo kalkulatorów rezerwowych dla zdających – konieczna jest ich dezynfekcja (por. pkt 3.17.). W przypadku materiałów jednorazowych, których zdający nie zwracają, dezynfekcja nie jest konieczna. Zdający nie mogą pożyczać przyborów od innych zdających.

6.  Szkoła nie zapewnia wody pitnej. Na egzamin należy przynieść własną butelkę z wodą.

7. Na terenie szkoły nie ma możliwości zapewnienia posiłków. Osoby przystępujące do więcej niż jednego egzaminu w ciągu dnia będą mogły zjeść przyniesione przez siebie produkty w przerwie między egzaminami.

8. Osoby, które przystępują do dwóch egzaminów jednego dnia, mogą w czasie przerwy opuścić budynek szkoły albo oczekiwać na terenie szkoły
na rozpoczęcie kolejnego egzaminu danego dnia, jeżeli zapewniona jest odpowiednia przestrzeń (tj. wydzielone pomieszczenie, zachowanie dystansu 1,5 m, okna w pomieszczeniu powinny być otwarte, o ile pozwalają na to warunki atmosferyczne).

9. Czekając na wejście do szkoły albo sali egzaminacyjnej, zdający zachowują odpowiedni odstęp (co najmniej 1,5 m) oraz mają zakryte usta i nos (maseczką jedno- lub wielorazową).

10. Na teren szkoły mogą wejść wyłącznie osoby z zakrytymi ustami i nosem. Zakrywanie ust i nosa obowiązuje na terenie całej szkoły, z wyjątkiem sal egzaminacyjnych po zajęciu miejsc przez zdających lub po podejściu zdających do stanowiska egzaminacyjnego w przypadku EPKwZ i EZ. Podczas wpuszczania uczniów do sali egzaminacyjnej członek zespołu nadzorującego może poprosić zdającego o chwilowe odsłonięcie twarzy w celu zweryfikowania jego tożsamości (konieczne jest wówczas zachowanie co najmniej 1,5-metrowego odstępu).

11. Zdający są zobowiązani zakrywać usta i nos do momentu zajęcia miejsca w sali egzaminacyjnej. Po zajęciu miejsca w sali egzaminacyjnej (w trakcie egzaminu) zdający ma obowiązek ponownie zakryć usta i nos, kiedy:

1)    podchodzi do niego przewodniczący albo członek zespołu nadzorującego, aby odpowiedzieć na zadane przez niego pytanie

2)    wychodzi do toalety

3)    podchodzi do niego asystent techniczny lub egzaminator, aby ocenić rezultat pośredni (w części praktycznej EPKwZ i EZ)

4)    kończy pracę z arkuszem egzaminacyjnym i wychodzi z sali egzaminacyjnej.

12.  Zarówno zdający, jak i członkowie zespołu nadzorującego mogą – jeżeli uznają to za właściwe – mieć zakryte usta i nos w trakcie egzaminu, nawet
po zajęciu miejsca przy stoliku / stanowisku egzaminacyjnym (w przypadku zdających) lub kiedy obserwują przebieg egzaminu, siedząc albo stojąc
(w przypadku członków zespołu nadzorującego i innych osób zaangażowanych w przeprowadzanie egzaminu w danej sali).

13. Zdający, którzy nie mogą zakrywać ust i nosa maseczką z powodu całościowych zaburzeń rozwoju, zaburzeń psychicznych, niepełnosprawności intelektualnej, trudności w samodzielnym zakryciu lub odkryciu ust lub nosa lub z powodu zaawansowanych schorzeń neurologicznych, układu oddechowego lub krążenia, przebiegających z niewydolnością oddechową lub krążenia, mogą przystąpić do egzaminu w odrębnej sali egzaminacyjnej. W takiej sytuacji minimalny odstęp, jaki musi zostać zachowany pomiędzy samymi zdającymi oraz zdającymi i członkami zespołu nadzorującego, wynosi 2 m.

14. W przypadku EM, EPKwZ, EZ oraz EE zdający nie mogą przebywać w sali egzaminacyjnej podczas przerw między poszczególnymi zakresami, sesjami lub zmianami egzaminu, ze względu na konieczność przeprowadzenia dezynfekcji tych miejsc oraz – jeżeli to konieczne – znajdujących się w nich sprzętów i urządzeń.

15. W przypadku egzaminu z przedmiotów/kwalifikacji, na którym dozwolone jest korzystanie przez grupę zdających z np. jednego słownika, jednego egzemplarza dokumentacji technicznej, tego samego urządzenia, obok materiału/urządzenia, z którego może korzystać więcej niż jedna osoba, należy ustawić dozownik z płynem dezynfekcyjnym oraz poinformować zdających
o konieczności korzystania z niego przed skorzystaniem z danego materiału egzaminacyjnego/urządzenia oraz po skorzystaniu z tego materiału egzaminacyjnego/urządzenia.

16. Przed rozpoczęciem egzaminu należy poinformować zdających
o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa, w tym przede wszystkim:

1)    zakazie kontaktowania się z innymi zdającymi

2)    obowiązku zakrywania ust i nosa w przypadku kontaktu bezpośredniego z osobą zaangażowaną w przeprowadzanie egzaminu, wyjścia do toalety lub wyjścia z sali egzaminacyjnej po zakończeniu pracy z arkuszem egzaminacyjnym

3)    niedotykania dłońmi okolic twarzy, zwłaszcza ust, nosa i oczu, a także przestrzegania higieny kaszlu i oddychania: podczas kaszlu i kichania należy zakryć usta i nos zgiętym łokciem lub chusteczką

4)    konieczności zachowania odpowiedniego dystansu od innych zdających
po zakończonym egzaminie.

 17.  W tym celu dyrektor szkoły może na przykład:

1)    przekazać zdającym z wyprzedzeniem (np. 2-, 3-dniowym) informację
o godzinie, o której powinni stawić się w szkole przed rozpoczęciem egzaminu – mogą to być np. różne godziny dla zdających z różnych
sal egzaminacyjnych (czas wejścia na teren szkoły / do sali egzaminacyjnej
w np. 15-, 20-minutowych odstępach)

2)    wpuszczać zdających na teren szkoły różnymi wejściami, np. wg podziału na sale egzaminacyjne lub oddziały

3)    wpuszczać zdających na teren szkoły o różnych godzinach, np. 8:00, 8:20, 8:40, zgodnie z np. podziałem zdających na sale lub przedmioty
(w przypadku języków obcych)

4)    zdecydować o rozpoczęciu egzaminu dla kolejnych grup zdających
w np. 15-, 20-minutowych odstępach czasowych (np. 1. grupa o godz. 9:00, 2. grupa – o 9:20, 3. grupa – o 9:40), z zastrzeżeniem że egzamin nie może rozpocząć się później niż 45 minut po godzinie rozpoczęcia podanej
w harmonogramie, wszyscy zdający z danej grupy piszą egzamin
w odrębnych salach, a żaden zdający nie opuszcza sali egzaminacyjnej
na stałe przed upływem jednej godziny od godziny rozpoczęcia egzaminu wskazanej w harmonogramie, np. przed godziną 10:00, jeżeli egzamin rozpoczyna się o godz. 9:00 (z wyjątkiem skorzystania z toalety, konieczności zażycia lekarstwa, kontaktu ze służbami medycznymi)

5)    w przypadku części pisemnej EPKwZ i EZ przeprowadzanej przy komputerze – podzielić zdających z jednej zmiany (godziny/sali) na dwie mniejsze grupy i umożliwić przystąpienie do egzaminu zdającym z obu grup w ramach czasu przeznaczonego dla danej zmiany

6)    wypuszczać zdających z sal po egzaminie według ściśle określonej procedury – np. sala po sali, oddział po oddziale, upewniając się, że zdający nie gromadzą się pod szkołą, aby omówić egzamin

7)    jeżeli w szkole przeprowadzanych jest kilka sesji/zmian egzaminu jednego dnia – zapewnić rozdzielenie osób wychodzących z egzaminu od osób wchodzących do szkoły

8)    [!] poinstruować zdających, aby wrażeniami po egzaminie dzielili się między sobą z wykorzystaniem mediów społecznościowych, komunikatorów, telefonicznie, a unikali spotkań w grupie, np. przy wejściu do szkoły.

O przyjętych rozwiązaniach należy poinformować zdających, a w przypadku zdających niepełnoletnich – również ich rodziców/prawnych opiekunów,
z odpowiednim wyprzedzeniem.

18. W przypadku EM, EPKwZ i EZ zdający potwierdzają swoją obecność
na egzaminie, podpisując się w wykazie, korzystając z własnego długopisu.

 

SKŁADY ZESPOŁÓW NADZORUJĄCYCH PRZEBIEG ZEWNĘTRZNEGO EGZAMINU MATURALNEGO 2020/2021

JĘZYK POLSKI – 04.05.2021 r. godz. 900 poziom podstawowy

Klasa

Sala

Czas egzaminu

Liczba zdających

Skład zespołu nadzorującego

z języka polskiego

04.05.2021 r. godz.900

poziom podstawowy

 

4TPM-10

NOWA

B1(1)

170 min

10

1. Ewa Birbach-Zandecka

2. Małgorzata Baran

 

 

4TPM-10

NOWA

B2(2)

170 min

10

1. Krzysztof Zandecki

2.  Anna Cygan

 

4TPM-1

4TEI-9

NOWA

B3(3)

170 min

+ 30 min  - 2 uczniów 

10

1. Agnieszka Bradlińka-Stefanik

2. Bolesław Cynk

 

4TEI-10

NOWA

B4(4)

170 min

+ 30 min  - 1 uczeń 

10

1. Jolanta Butkiewicz

2. Agnieszka Dziadosz

 

 

4TEI-1

NOWA 

B5(5)

170 min

+ 30 min – 1 uczeń 

1

1. Zofia Głowacka

2. Magdalena Farej

 

 

4TEI-10

4THF-6

NOWA

B6(6)

170 min

+ 30 min  - 1 uczeń 

16

1. Katarzyna Grosman

2. Wojciech Szela

 

 

4TILA-6

NOWA

B11(7)

170 min

+ 30 min  - 1 uczeń 

6

1. Katarzyna Hałas

2. Urszula Gurbisz

 

 

4TILA-8

NOWA

B12(8)

170 min

8

 

1. Marzena Kmieć

2. Krystyna Kozłowska

 

 

4THF-6

4TILA-3

NOWA

B13(9)

170 min

9

 

1. Joanna Krok-Rysz

2. Agnieszka Machowska

 

 

4THF-8

NOWA

B14(10)

170 min

8

1. Elżbieta Tomkowicz

2. Joanna Moskwa

 

 

Abs.T-7

Abs. LOD-1

3LOD - 2

NOWA

C14(14)

170 min

10

1. Rafał Wilk

2. Agnieszka Rykała

 

 

4 TILA-6

Abs. z innej szkoły - 2

NOWA 

C15(15)

170 min

8

1. Piotr Tomkowicz

2. Jakub Gunia

 

 

 

Dyżur na korytarzu:

  1. 1.      Budynek B parter – Robert Kołodziejczyk
  2. 2.      Budynek B I piętro – ks. Patryk Smoleń Jolanta Ziemba
  3. 3.      Budynek C – Ewa Dopart


 

MATEMATYKA – 05.05.2021 r. godz. 900 poziom podstawowy

Klasa

Sala

Czas egzaminu

Liczba zdających

Skład zespołu nadzorującego

z matematyki

05.05.2021 r. godz.900

poziom podstawowy

 

4TPM-10

NOWA

B1(1)

170 min

10

1. Beata Skrzypek

2. Lidia Bytnar Urszula Gurbisz

 

 

4TPM-10

NOWA

B2(2)

170 min

10

1. Paulina Czapczyńska

2.  Anna Cygan

 

4TPM-1

4TEI-9

NOWA

B3(3)

170 min

+ 30 min  - 2 uczniów 

10

1. Anna Giera

2. Magdalena Farej

 

4TEI-10

NOWA

B4(4)

170 min

+ 30 min  - 1 uczeń 

10

1. Maciej Majewski

2. Agnieszka Machowska

 

 

4TEI-1

NOWA 

B5(5)

170 min

+ 30 min – 1 uczeń 

1

1. Mariusz Wilczewski

2. Joanna Moskwa

 

 

4TEI-10

4THF-6

NOWA

B6(6)

170 min

+ 30 min  - 1 uczeń 

16

1. Beata Stochandel-Kotula

2. Małgorzata Piękoś

 

 

4TILA-6

Abs. z innej szkoły - 2

NOWA

B11(7)

170 min

+ 30 min  - 1 uczeń 

8

1. Krzysztof Krupa

2. Elżbieta Pietrucha

 

 

4TILA-8

NOWA

B12(8)

170 min

8

 

1. Barbara Pięciak

2. Marta Pytko

 

 

4THF-6

4TILA-3

NOWA

B13(9)

170 min

9

 

1. Agnieszka Pająk

2. Agnieszka Rykała

 

 

4THF-8

NOWA

B14(10)

170 min

8

1. Katarzyna Szady-Sagan

2. Wojciech Szela

 

 

Abs.T-7

Abs. LOD-2

3LOD - 2

NOWA

C14(14)

170 min

11

 

1. Zofia Wasilewska

2. Jakub Gunia

 

 

4 TILA-6

Abs.T-3

NOWA 

C15(15)

170 min

9

1. Katarzyna Hałas

2. Agnieszka Dziadosz

 

 

 

Dyżur na korytarzu:

1.           Budynek B parter – ks. Damian Czyżewski

2.           Budynek B I piętro – Maria Mazur

3.           Budynek C – Piotr Witkoś


 

JĘZYK ANGIELSKI  – 06.05.2021 r. godz. 900 poziom podstawowy

Klasa

Sala

Czas egzaminu

Liczba zdających

Skład zespołu nadzorującego

z języka angielskiego

06.05.2021 r. godz.900

poziom podstawowy

 

4TPM-10

NOWA

B1(1)

120 min

10

1. Przemysław Bryda

2. Wojciech Szela

 

 

4TPM-10

NOWA

B2(2)

120 min

10

1. Artur Kowalski

2.  Anna Cygan

 

4TPM-1

4TEI-9

NOWA

B3(3)

120 min

+ 30 min  - 2 uczniów 

10

1. Agnieszka Najdecka

2. Agnieszka Dziadosz

 

4TEI-10

NOWA

B4(4)

120 min

+ 30 min  - 1 uczeń 

10

1. Katarzyna Ochab

2. Magdalena Farej

 

 

4TEI-1

NOWA 

B5(5)

120 min

+ 30 min – 1 uczeń 

1

1. Katarzyna Petrycka-Wiater

2. Agnieszka Machowska

 

 

4TEI-10

4THF-6

NOWA

B6(6)

120 min

+ 30 min  - 1 uczeń 

16

1. Grzegorz Tokarski

2. Joanna Moskwa

 

 

4TILA-7

Abs. z innej szkoły -1

NOWA

B12(8)

120 min

+ 30 min  - 1 uczeń 

8

 

1. Weronika Strzępek

2. Małgorzata Piękoś

 

 

4TILA-9

NOWA

B13(9)

120 min

9

 

1. Grzegorz Włodyka

2. Elżbieta Pierucha

 

 

4THF-6

4TILA-2

NOWA

B14(10)

120 min

8

1. Elżbieta Wójcik-Dul

2. Marta Pytko

 

 

Abs.T-6

Abs. LOD-2

3LOD - 2

NOWA

C14(14)

120 min

10

1. Ewa Worek

2. Małgorzata Baran

 

 

 

Dyżur na korytarzu:

1.           Budynek B parter –  Kazimierz Prasnal

2.           Budynek B I piętro – ks. Patryk Smoleń Jolanta Ziemba

3.           Budynek C I piętro – Krystyna Moskal

 

JĘZYK ANGIELSKI  – 07.05.2021 r. godz. 900 poziom rozszerzony

Klasa

Sala

Czas egzaminu

Liczba zdających

Skład zespołu nadzorującego

z języka angielskiego

07.05.2021 r. godz. 900

poziom rozszerzony

 

4TILA-7

3LOD-1

Abs.T - 1

B2(2)

150

+ 30 min 1 uczeń 

9

 

1. Martyna Zagórska-Dziok

2. Tomasz Jakubasz

 

4THF – 1

4TEI – 3

4TILA-5

NOWA

B3(3)

150

 

9

 

1. Dorota Wójcik

2. Urszula Mendelowska

 

 

4TEI – 9

NOWA

B4(4)

150

+ 30 min 1 uczeń 

9

1. Grzegorz Żybura

2. Kazimiera Ossowska

 

 

4TPM-5

4TEI-10

Abs. z innej szkoły - 1

NOWA

B6(6)

150

+ 30 min 2 uczniów 

16

 

1. Łukasz Wolan

2. Dagmara Tracz

 

 

Dyżur na korytarzu:

 1.  Budynek B parter – Klaudia Valalik

 

JĘZYK POLSKI – 10.05.2021 r. godz. 900 poziom rozszerzony

Klasa

Sala

Czas egzaminu

Liczba zdających

Skład zespołu nadzorującego

z języka polskiego

10.05.2021 r. godz.900

poziom rozszerzony

 

4TPM-1

4TEI-3

NOWA

B14(10)

180

+ 30 min 1 uczeń 

4

1. Ewelina Nagrodzka

2. Joanna Martens-Skoczek

 

 

 

Dyżur na korytarzu

 1. Budynek B I piętro – Elżbieta Niewolska

 

MATEMATYKA – 11.05.2021 r. – godz. 900 poziom rozszerzony

Klasa

Sala

Czas egzaminu

Liczba zdających

Skład zespołu nadzorującego

z matematyki

11.05.2021 r. godz. 900

poziom rozszerzony

4THF – 5

4TILA- 2

Abs.T - 1

NOWA

B4(4)

180

8

 

1. Mariusz Wilczewski

2. ks. Karol Hadam

 

4TPM-1

4TEI-13

NOWA

B6(6)

180

+ 30 min

1 uczeń 

14

1. Grzegorz Kawa

2. Adrian Moskal

 

 

Dyżur na korytarzu:

 1.      Budynek B parter – Jolanta Ziemba

 

WOS  – 11.05.2021 r. godz. 1400 poziom rozszerzony

Klasa

Sala

Czas egzaminu

Liczba zdających

Skład zespołu nadzorującego

z wos-u

11.05.2021 r. godz. 1400

poziom rozszerzony

4TEI-2

4THF - 1

NOWA

B14(10)

180

3

 

1. Katarzyna Sztaba

2. Joanna Wnęk

 

 

Dyżur na korytarzu:

1.           Budynek B I piętro – Ewa Dopart

 

 

BIOLOGIA  – 12.05.2021 r. godz. 900 poziom rozszerzony

Klasa

Sala

Czas egzaminu

Liczba zdających

Skład zespołu nadzorującego

z biologii

12.05.2021 r. godz. 900

poziom rozszerzony

4THF - 2

4TILA - 2

Abs.T – 3

Abs. z innej szkoły - 1

NOWA

B14(10)

180

+ 30 min

1 uczeń 

8

 

1. Agnieszka Pająk

2. Sławomir Pelczar

 

 

Dyżur na korytarzu:

1.           Budynek B I piętro – Maria Mazur

 

GEOGRAFIA– 13.05.2021 r. godz. 900 poziom rozszerzony

Klasa

Sala

Czas egzaminu

Liczba zdających

Skład zespołu nadzorującego

z geografii

13.05.2021 r. godz. 900

poziom rozszerzony

4THF-2

4TILA-1

Abs.T-1

NOWA

B14(10)

180

4

1. Maciej Majewski

2. ks. Karol Hadam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dyżur na korytarzu:

1.           Budynek B I piętro – Robert Kołodziejczyk

 

 

JĘZYK NIEMIECKI – 13.05.2021 r. godz. 1400 poziom podstawowy

Klasa

Sala

Czas egzaminu

Liczba zdających

Skład zespołu nadzorującego

z języka niemieckiego

13.05.2021 r. godz. 1400

poziom podstawowy

4THF -8

4TILA-5

Abs.T-2

Abs. z innej szkoły - 1

NOWA

B6(6)

120

16

 

1. Beata Skrzypek

2. Andrzej Lenart

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dyżur na korytarzu:

1.           Budynek B parter – Beata Stohandel-Kotula

 

 

CHEMIA  – 14.05.2021 r. godz. 900 poziom rozszerzony

Klasa

Sala

Czas egzaminu

Liczba zdających

Skład zespołu nadzorującego

z chemii

14.05.2021 r. godz. 900

poziom rozszerzony

4THF – 1

4TILA - 6

NOWA

B14(10)

180

7

 

1. Dorota Żydzik

2. Janusz Strzępek

 

 

Dyżur na korytarzu:

1.           Budynek B I piętro – Jolanta Ziemba

 

 

HISTORIA – 17.05.2021 r. godz. 900 poziom rozszerzony

Klasa

Sala

Czas egzaminu

Liczba zdających

Skład zespołu nadzorującego

z historii

17.05.2021 r. godz. 900

poziom rozszerzony

4TEI-1

NOWA

B14(10)

180

1

 

1. Zofia Głowacka

2. Paweł Pelewicz

 

Dyżur na korytarzu:

  1. 1.                 Budynek B I piętro – Katarzyna Petrycka-Wiater

 

 

FIZYKA – 18.05.2021 r. godz. 900 poziom rozszerzony

 

Klasa

Sala

Czas egzaminu

Liczba zdających

Skład zespołu nadzorującego

z fizyki

18.05.2021 r. godz. 900

poziom rozszerzony

4TEI-1

NOWA

B14(10)

180

1

 

1. Zofia Wasilewska

2. Sławomir Pelczar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dyżur na korytarzu:

 1.    Budynek B I piętro – Piotr Witkoś

 

INFORMATYKA  – 19.05.2021 r. godz. 900 poziom rozszerzony

Klasa

Sala

Czas egzaminu

Liczba zdających

Skład zespołu nadzorującego

z informatyki

19.05.2021 r. godz. 900

poziom rozszerzony

4TEI- 3

NOWA

B7(7)

Cz.I-60

+ 30 min

1 uczeń 

Cz.II-150

+ 30 min

1 uczeń 

3

 

1. Elżbieta Wójcik-Dul

2. Arian Moskal

 

 

ADMINISTRATOR Joanna Krok-Rysz

 

Dyżur na korytarzu:

1.           Budynek B I piętro – Dorota Saletnik

Wszystkie poniższe informacje znajdują się na stronie OKE Kraków - www.oke.krakow.pl

WYKAZ SAL NA MATURĘ W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

NUMER SALI W SZKOLE

NUMER W SYSTEMIE SIOEO

B1

1

B2

2

B3

3

B4

4

B5

5

B6

6

B11

7

B12

8

B13

9

B14

10

C14

14

C15

15

EGZAMIN MATURALNY 2020/2021

                                         Pracownia Matur                                                            tel. 12 68 32 170–176, 149      tel. 12 68 32 178, 163,165,167–168

Komunikaty

Organizacja egzaminu maturalnego

Materiały dla uczniów i nauczycieli

         Prezentacja – wymagania na egzaminach ósmoklasisty i maturalnym

     Wyniki egzaminu maturalnego

    SESJA EGZAMINACYJNA 2020

    Informacja o wynikach egzaminu maturalnego  po wszystkich sesjach w 2020 roku:

    Zdawalność egzaminu maturalnego w powiatach po wszystkich sesjach 2020 roku

    Zdawalność egzaminu maturalnego w szkołach po wszystkich sesjach w 2020 roku

    SESJA EGZAMINACYJNA 2019 

    Arkusze maturalne

    Dla zdaDla zdających i absolwe

    Platforma e-learningowa związana z maturą http://e-matura24.pl/

    Platforma e-learningowa związana z egzaminem maturalnym z matematyki http://www.hermin.edu.pl

    Zachęcamy do zapoznania się ze stroną: https://arkusze.pl na której znajdują się arkusze maturalne niżej przedstawione:

     

    Matura podstawowa

    matura podstawowa matematyka

    Matematyka – matura poziom podstawowy

    matura podstawowa polski

    Język polski – matura poziom podstawowy

    matura podstawowa angielski

    Język angielski – matura poziom podstawowy

    matura podstawowa niemiecki

    Język niemiecki – matura poziom podstawowy

    matura podstawowa języki obce

    Język włoski, francuski, hiszpański i rosyjski – matura poziom podstawowy

    matura podstawowa geografia

    Geografia – matura poziom podstawowy

    matura podstawowa biologia

    Biologia – matura poziom podstawowy

    matura podstawowa chemia

    Chemia – matura poziom podstawowy

    matura podstawowa fizyka

    Fizyka – matura poziom podstawowy

    matura podstawowa historia

    Historia – matura poziom podstawowy

    matura podstawowa wos

    WOS – matura poziom podstawowy

    Matura rozszerzona

    matura rozszerzona matematyka

    Matematyka – matura poziom rozszerzony

    matura rozszerzona polski

    Język polski – matura poziom rozszerzony

    matura rozszerzona angielski

    Język angielski – matura poziom rozszerzony

    matura rozszerzona niemiecki

    Język niemiecki – matura poziom rozszerzony

    matura rozszerzona języki obce

    Język włoski, francuski, hiszpański i rosyjski – matura poziom rozszerzony

    matura rozszerzona geografia

    Geografia – matura poziom rozszerzony

    matura rozszerzona biologia

    Biologia – matura poziom rozszerzony

    matura rozszerzona chemia

    Chemia – matura poziom rozszerzony

    matura rozszerzona fizyka

    Fizyka – matura poziom rozszerzony

    matura rozszerzona historia

    Historia – matura poziom rozszerzony

    matura rozszerzona wos

    WOS – matura poziom rozszerzony

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     


    Na górę strony

    Ostatnia modyfikacja tej właśnie strony odbyła się 2021.04.26, 11:35.
     

     






    Serwis wykonał uczeń Michał Zięba pod kierunkiem nauczyciela Adama WITEK. Modyfikacja i administracja - Adam WITEK.
    Kopiowanie zezwolone pod warunkiem podania żródła i linku do tej strony.

    Czas generowania się strony: 0.0383 sekund.