x
ORGANIZACJA EGZAMINU MATURALNEGO - CZERWIEC 2020 PO SZCZEGÓŁOWYCH WYTYCZNYCH Z MEN - Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie

Zespół Szkół Technicznych
  • Zapraszamy do Zespołu Szkół Technicznych w Strzyżowie, UCZYMY | WYCHOWUJEMY | BAWIMY | Co nas wyróżnia??? | Uczysz się, kiedy chcesz ... E-learning | Ciekawe zawody i specjalnoœci | Systematycznie unowoczesniana baza dydaktyczna | Urozmaicone zajęcia lekcyjne i pozalekcyjne | (zajęcia na basenie, stoku narciarskim, lodowisku, strzelnicy, wycieczki dydaktyczne, kabaret szkolny) | Dobrze wykształcona, młoda, energiczna kadra pedagogiczna | Bogate życie kulturalne - koncerty, dyskoteki, spotkania, wycieczki | Szeroka oferta zajęć pozalekcyjnych, kółek przedmiotowych, kółek zainteresowań | (kółko fotograficzne, informatyczne, matematyczne i inne przedmiotowe) | Zwrot połowy kosztów uzyskania prawa jazdy w zawodach technik pojazdów samochodowych, technik mechanik oraz w zasadniczej szkole zawodowej mechanik pojazdów samochodowych | Konsultacje maturalne oraz z przygotowania zawodowego | Zajęcia wyrównawcze | Swiadczenia o charakterze socjalnym i motywacyjnym (stypendium Prezesa Rady Ministrów, MEN, stypendium Przecławczyka, stypendium Rady Miejskiej dla najlepszych absolwentów) | Dobrze wyposażona biblioteka szkolna i multimedialne centrum informacji | pomagamy w znalezieniu miejsca praktyki i zajęć praktycznych w przedsiębiorstwach rynku lokalnego i regionalnego

 







 
ORGANIZACJA EGZAMINU MATURALNEGO - CZERWIEC 2020 PO SZCZEGÓŁOWYCH WYTYCZNYCH Z MEN

W CELU ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA ORAZ SPRAWNEGO PRZEBIEGU EGZAMINU MATURALNEGO ABSOLWENCI PROSZENI SĄ O ZAPOZNANIE SIĘ Z PONIŻSZYMI HARMONOGRAMAMI I ZGŁASZENIE SIĘ DO SZKOŁY W WYZNACZONYCH GODZINACH. ABSOLWENCI OBOWIĄZKOWO PRZYCHODZĄ W MASECZKACH I RĘKAWICZACH USTAWIAJĄ SIĘ O WYZNACZONEJ GODZINIE W 2 METROWYCH ODSTĘPACH POD WYZNACZONYMI DO WCHODZENIA DRZWIAMI, MAJĄ PRZY SOBIE DOWÓD OSOBISTY I WŁASNE PRZYBORY: DŁUGOPIS NAJLEPIEJ CZARNY, LINIJKA, KALKULATOR PROSTY. MOGĄ PRZYNOSIĆ WŁASNĄ WODĘ.

HARMONOGRAM WPUSZCZANIA NA EGZAMIN

W ZWIĄZKU ZE SZCZEGÓŁOWYMI WYTYCZNYMI MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ DOTYCZĄCYMI ORGANIZOWANIA I PRZEPROWADZANIA EGZAMINU MATURALNEGO 2020 DYREKTOR ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNYCH W STRZYŻOWIE PRZEDSTAWIA PONIŻEJ HARMONOGRAM WPUSZCZANIA NA KAŻDY DZIEŃ EGZAMINU ABSOLWENTÓW PRZYSTĘPUJĄCYCH DO EGZAMINU MATURALNEGO:

W PIERWSZYM DNIU EGZAMINU 08.06.2020 r. (JĘZYK POLSKI) ABSOLWENCI SĄ PROSZENI O POZOSTANIE W SALACH DO KOŃCA EGZAMINU, PONIEWAŻ PO ZAKOŃCZENIU EGZAMINU ZOSTANĄ IM WRĘCZONE DYPLOMY Z KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH !!!

JĘZYK POLSKI – 08.06.2020 POZIOM PODSTAWOWY GODZ. 9.00

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B1

1

Konrad Baran

7.30

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO

Diana Błażejowska

Dominik Cierpiał

Eryk Delikat

Jakub Długosz

Kordian Drygaś

Łukasz Gorzynik

Bartosz Górnicki

Dawid Gruszczyński

Jakub Gruszecki

B2 WYŁĄCZONA NA CZAS REMONTU I PRZENIESIONA DO POKOJU NAUCZYCIELSKIEGO

 

Pokój nauczycielski

2

Przemysław Kiebała

7.30

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Michał Kopczyk

Ewelina Kuczek

Kamil Kulpiński

Michał Kuta

Szymon Macek

Filip Nowak

Jakub Pałucki

Bogdan Panek

Jakub Lechowicz

B3

3

Kacper Banaś

7.45

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO

Marta Drygaś

Angelika Dziadek

Adrian Sokołowski

Dominik Stec

Kinga Sułkowska

Wojciech Świstak

Bartosz Wójcik

Konrad Ziobro

Arkadiusz Wiernicki

B4

4

Monika Grzebień

7.45

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Jessica Kiełbasa

Kinga Kusiak

Natalia Leszczak

Joanna Łysko

Maciej Łyszczarz

Michał Matłosz

Julia Paszek

Marcin Petka

B5

5

Maciej Czech

8.30

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B przy sklepiku szkolnym

B6

6

Michał Bysiewicz

8.00

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Dawid Chruniak

Adam Długosz

Dominik Jamrogowicz

Natalia Piątek

Marta Piech

Anna Rachwał

Wiktoria Sagan

Weronika Skrzypek

Edyta Stefanik

Zuzanna Stefanik

Sylwia Strzępek

Anna Wałach

Gabriela Zajchowska

Konrad Zbylut

Wiktoria Zima

B11

7

Andżelika Turoń

8.00

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO

Klaudia Urban

Monika Wilusz

Magdalena Winiarska

Jan Wojnarowski

Wiktoria Fąfara

Mateusz Pietruszka

B12

8

Karolina Jarosz

8.15

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO

Karolina Jedziniak

Patryk Ligęzka

Robert Liszowski

Bartłomiej Pawłowski

Anna Petka

Marcelino Sawicki

Julia Szydło

B13

9

Izabela Bester

8.15

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Jacek Bieniek

Magdalena Czaja

Anna Dętkoś

Szymon Raś

Rafał Stec

Damian Szczygieł

Patryk Wieszczek

Kamil Włodyka

Jakub Wojnarowski

B14

10

Krzysztof Mijal

8.30

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Kamil Nowak

Łukasz Jarzyna

Krystian Kiełtyka

Krystian Krupa

Jakub Niebylecki

Jakub Niekowal

Konrad Niemiec

C14

14

Maciej Góra

8.15

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku C

Krystian Gawron

Daniel Gierlak

Kacper Grela

Arkadiusz Grodzki

Dawid Król

Mikołaj Leśniak

Dawid Moszyński

Paweł Niewiarowski

Artur Ratajczak

Patrycja Szaro

 

 


 

JĘZYK POLSKI – 08.06.2020 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 14.00

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B14

10

Wiktoria Sagan

13.30

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Gabriela Zajchowska

 


 

 

MATEMATYKA – 09.06.2020 POZIOM PODSTAWOWY GODZ. 9.00

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B1

1

Konrad Baran

7.30

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO

Diana Błażejowska

Dominik Cierpiał

Eryk Delikat

Jakub Długosz

Kordian Drygaś

Łukasz Gorzynik

Bartosz Górnicki

Dawid Gruszczyński

Jakub Gruszecki

B2 WYŁĄCZONA NA CZAS REMONTU I PRZENIESIONA DO POKOJU NAUCZYCIELSKIEGO

 

Pokój nauczycielski

2

Przemysław Kiebała

7.30

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Michał Kopczyk

Ewelina Kuczek

Kamil Kulpiński

Michał Kuta

Szymon Macek

Filip Nowak

Jakub Pałucki

Bogdan Panek

Jakub Lechowicz

B3

3

Kacper Banaś

7.45

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO

Marta Drygaś

Angelika Dziadek

Adrian Sokołowski

Dominik Stec

Kinga Sułkowska

Wojciech Świstak

Bartosz Wójcik

Konrad Ziobro

Arkadiusz Wiernicki

B4

4

Monika Grzebień

7.45

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Jessica Kiełbasa

Kinga Kusiak

Natalia Leszczak

Joanna Łysko

Maciej Łyszczarz

Michał Matłosz

Julia Paszek

Marcin Petka

B5

5

Maciej Czech

8.30

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B przy sklepiku szkolnym

B6

6

Michał Bysiewicz

8.00

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Dawid Chruniak

Adam Długosz

Dominik Jamrogowicz

Natalia Piątek

Marta Piech

Anna Rachwał

Wiktoria Sagan

Weronika Skrzypek

Edyta Stefanik

Zuzanna Stefanik

Sylwia Strzępek

Anna Wałach

Gabriela Zajchowska

Konrad Zbylut

Wiktoria Zima

B11

7

Andżelika Turoń

8.00

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO

Klaudia Urban

Monika Wilusz

Magdalena Winiarska

Jan Wojnarowski

Wiktoria Fąfara

B12

8

Karolina Jarosz

8.15

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO

Karolina Jedziniak

Patryk Ligęzka

Robert Liszowski

Bartłomiej Pawłowski

Anna Petka

Marcelino Sawicki

Julia Szydło

B13

9

Izabela Bester

8.15

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Jacek Bieniek

Magdalena Czaja

Anna Dętkoś

Szymon Raś

Rafał Stec

Damian Szczygieł

Patryk Wieszczek

Kamil Włodyka

Jakub Wojnarowski

B14

10

Łukasz Jarzyna

8.30

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Krystian Kiełtyka

Krystian Krupa

Jakub Niebylecki

Jakub Niekowal

Konrad Niemiec

C14

14

Maciej Góra

8.15

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku C

Krystian Gawron

Daniel Gierlak

Kacper Grela

Arkadiusz Grodzki

Dawid Król

Mikołaj Leśniak

Dawid Moszyński

Paweł Niewiarowski

Artur Ratajczak

Patrycja Szaro

C15

15

Krzysztof Mijal

8.00

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku C

Tomasz Stolarski

Szymon Wnęk

Kamil Nowak

Oliwia Modliszewska

Paulina Walus

Mateusz Pietruszka

Bartosz Midura

Dariusz Biel

 

 

JĘZYK ANGIELSKI – 10.06.2020 POZIOM PODSTAWOWY GODZ. 9.00

 

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B1

1

Konrad Baran

7.30

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO

Diana Błażejowska

Dominik Cierpiał

Eryk Delikat

Jakub Długosz

Kordian Drygaś

Łukasz Gorzynik

Bartosz Górnicki

Dawid Gruszczyński

Jakub Gruszecki

B2 WYŁĄCZONA NA CZAS REMONTU I PRZENIESIONA DO POKOJU NAUCZYCIELSKIEGO

 

Pokój nauczycielski

2

Przemysław Kiebała

7.30

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Michał Kopczyk

Ewelina Kuczek

Kamil Kulpiński

Michał Kuta

Szymon Macek

Filip Nowak

Jakub Pałucki

Bogdan Panek

Jakub Lechowicz

B3

3

Kacper Banaś

7.45

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO

Marta Drygaś

Angelika Dziadek

Adrian Sokołowski

Dominik Stec

Kinga Sułkowska

Wojciech Świstak

Bartosz Wójcik

Konrad Ziobro

Arkadiusz Wiernicki

B4

4

Kinga Kusiak

7.45

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Natalia Leszczak

Joanna Łysko

Maciej Łyszczarz

Michał Matłosz

Julia Paszek

Marcin Petka

Natalia Piątek

Marta Piech

B5

5

Maciej Czech

8.30

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B przy sklepiku szkolnym

B6

6

Michał Bysiewicz

8.00

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Adam Długosz

Dominik Jamrogowicz

Łukasz Jarzyna

Krystian Kiełtyka

Krystian Krupa

Jakub Niebylecki

Anna Rachwał

Wiktoria Sagan

Weronika Skrzypek

Edyta Stefanik

Zuzanna Stefanik

Sylwia Strzępek

Anna Wałach

Gabriela Zajchowska

Konrad Zbylut

B11

7

Góra Maciej

8.00

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO

Krzysztof Mijal

Kamil Nowak

Mateusz Pietruszka

B12

8

Marcelino Sawicki

8.15

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO

Julia Szydło

Andżelika Turoń

Klaudia Urban

Monika Wilusz

Magdalena Winiarska

B13

9

Izabela Bester

8.15

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Jacek Bieniek

Magdalena Czaja

Anna Dętkoś

Karolina Jedziniak

Patryk Ligęzka

Robert Liszowski

Bartłomiej Pawłowski

Anna Petka

Jakub Wojnarowski

B14

10

Jakub Niekowal

8.30

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Konrad Niemiec

Szymon Raś

Rafał Stec

Damian Szczygieł

Kamil Włodyka

C14

14

Jan Wojnarowski

8.15

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku C

Wiktoria Fąfara

Daniel Gierlak

Kacper Grela

Dawid Król

Mikołaj Leśniak

Dawid Moszyński

Paweł Niewiarowski

Artur Ratajczak

 

 

JĘZYK ANGIELSKI – 10.06.2020 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 14.00

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B1

1

Julia Szydło

12.45

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO

Andżelika Turoń

Klaudia Urban

Monika Wilusz

Magdalena Winiarska

Jan Wojnarowski

Daniel Gierlak

Kacper Grela

Dawid Król

Mikołaj Leśniak

B2 WYŁĄCZONA NA CZAS REMONTU I PRZENIESIONA DO POKOJU NAUCZYCIELSKIEGO

 

Pokój nauczycielski

2

Jacek Bieniek

12.45

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Magdalena Czaja

Anna Dętkoś

Karolina Jedziniak

Patryk Ligęzka

Robert Liszowski

Bartłomiej Pawłowski

Szymon Raś

Damian Szczygieł

Jakub Wojnarowski

B3

3

Kamil Nowak

13.00

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO

Dominik Jamrogowicz

Jakub Niebylecki

Jakub Niekowal

Angelika Dziadek

Natalia Leszczak

Michał Matłosz

Julia Paszek

Marta Piech

Wiktoria Sagan

Weronika Skrzypek

B4

4

Krzysztof Mijal

13.00

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Michał Kuta

Szymon Macek

Filip Nowak

Jakub Pałucki

Adrian Sokołowski

Kinga Sułkowska

Wojciech Świstak

Bartosz Wójcik

Konrad Ziobro

Arkadiusz Wiernicki

B5

5

Maciej Czech

13.30

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem głównym do Budynku B przy sklepiku szkolnym

B6

6

Dawid Moszyński

13.15

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Paweł Niewiarowski

Artur Ratajczak

Konrad Baran

Diana Błażejowska

Dominik Cierpiał

Eryk Delikat

Kordian Drygaś

Łukasz Gorzynik

Bartosz Górnicki

Dawid Gruszczyński

Przemysław Kiebała

Michał Kopczyk

Ewelina Kuczek

Kamil Kulpiński

 

 

MATEMATYKA – 15.06.2020 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 9.00

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B3

3

Piotr Tomasik

8.00

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO

Izabela Bester

Anna Dętkoś

Anna Petka

Krystian Krupa

Konrad Niemiec

Wiktoria Zima

B4

4

Joanna Łysko

8.00

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Maciej Łyszczarz

Michał Matłosz

Marcin Petka

Natalia Piątek

Wiktoria Sagan

Edyta Stefanik

Zuzanna Stefanik

Anna Wałach

Konrad Zbylut

B6

6

Kacper Banaś

8.15

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Marta Drygaś

Konrad Baran

Jakub Długosz

Kordian Drygaś

Jakub Gruszecki

Przemysław Kiebała

Ewelina Kuczek

Kamil Kulpiński

Michał Kuta

Filip Nowak

Bogdan Panek

Adrian Sokołowski

Dominik Stec

Kinga Sułkowska

Wojciech Świstak

 


 

BIOLOGIA – 16.06.2020 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 9.00

 

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B6

6

Wiktoria Fąfara

8.15

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Patrycja Szaro

Dawid Chruniak

Adam Długosz

Łukasz Jarzyna

Krystian Kiełtyka

Jakub Niebylecki

Patryk Wieszczek

Joanna Łysko

Anna Wałach

Mateusz Pietruszka

 


 

 

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE – 16.06.2020 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 14.00

 

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B13

9

Maciej Góra

13.30

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Kinga Kusiak

Sylwia Strzępek

 

 

CHEMIA – 17.06.2020 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 9.00

 

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B6

6

Joanna Łysko

13.15

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Maciej Łyszczarz

Michał Matłosz

Marcin Petka

Natalia Piątek

Anna Rachwał

Wiktoria Sagan

Weronika Skrzypek

Edyta Stefanik

Zuzanna Stefanik

Anna Wałach

Gabriela Zajchowska

 


 

INFORMATYKA – 17.06.2020 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 14.00

 

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B11

7

Kordian Drygaś

13.30

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO

Ewelina Kuczek

Adrian Sokołowski

Kinga Sułkowska

 

 

JĘZYK NIEMIECKI – 18.06.2020 POZIOM PODSTAWOWY GODZ. 9.00

 

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B1

1

Karolina Jarosz

8.15

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony LO

Krystian Gawron

Arkadiusz Grodzki

Patrycja Szaro

Dawid Chruniak

Patryk Wieszczek

Monika Grzebień

Jessica Kiełbasa

Wiktoria Zima

 

 

 

JĘZYK NIEMIECKI – 18.06.2020 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 14.00

 

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B14

10

Anna Dętkoś

13.15

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Krystian Gawron

Arkadiusz Grodzki

Monika Grzebień

Jessica Kiełbasa

 

 

GEOGRAFIA – 19.06.2020 POZIOM PROZSZERZONY GODZ. 9.00

 

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B14

10

Karolina Jarosz

8.15

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Robert Liszowski

Anna Petka

Michał Bysiewicz

Rafał Stec

Kamil Włodyka

 

 

 

HISTORIA SZTUKI – 19.06.2020 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 14.00

 

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B14

10

Marta Drygaś

13.30

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

 



HISTORIA – 24.06.2020 POZIOM PROZSZERZONY GODZ. 14.00

 

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B14

10

Marcelino Sawicki

13.30

Absolwenci ustawiają się w 2 metrowych odstępach przed wejściem do Budynku B od strony łąki

Jakub Lechowicz

 

HARMONOGRAM WYPUSZCZANIA Z EGZAMINU

JĘZYK POLSKI – 08.06.2020 POZIOM PODSTAWOWY GODZ. 9.00 – 11.50

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WYJSCIA Z BUDYNKU

UWAGI

B1

1

Konrad Baran

11.55

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony LO

Diana Błażejowska

Dominik Cierpiał

Eryk Delikat

Jakub Długosz

Kordian Drygaś

Łukasz Gorzynik

Bartosz Górnicki

Dawid Gruszczyński

Jakub Gruszecki

B2 WYŁĄCZONA NA CZAS REMONTU I PRZENIESIONA DO POKOJU NAUCZYCIELSKIEGO

 

Pokój nauczycielski

2

Przemysław Kiebała

11.55

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

Michał Kopczyk

Ewelina Kuczek

Kamil Kulpiński

Michał Kuta

Szymon Macek

Filip Nowak

Jakub Pałucki

Bogdan Panek

Jakub Lechowicz

B3

3

Kacper Banaś

12.00

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony LO 

Marta Drygaś

Angelika Dziadek

Adrian Sokołowski

Dominik Stec

Kinga Sułkowska

Wojciech Świstak

Bartosz Wójcik

Konrad Ziobro

Arkadiusz Wiernicki

B4

4

Monika Grzebień

12.00

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

1 osoba z wydłużeniem czasu wychodzi wyjściem od strony łąki o godzinie 12.25 

Jessica Kiełbasa

Kinga Kusiak

Natalia Leszczak

Joanna Łysko

Maciej Łyszczarz

Michał Matłosz

Julia Paszek

Marcin Petka

B5

5

Maciej Czech

12.25

Absolwent wychodzi z budynku B  wyjściem głównym przy sklepiku szkolnym

wydłużenie czasu

 

 

B6

6

Michał Bysiewicz

12.05

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

 

Dawid Chruniak

Adam Długosz

Dominik Jamrogowicz

Natalia Piątek

Marta Piech

Anna Rachwał

Wiktoria Sagan

Weronika Skrzypek

Edyta Stefanik

Zuzanna Stefanik

Sylwia Strzępek

Anna Wałach

Gabriela Zajchowska

Konrad Zbylut

Wiktoria Zima

B11

7

Andżelika Turoń

12.05

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony LO 

Klaudia Urban

Monika Wilusz

Magdalena Winiarska

Jan Wojnarowski

Wiktoria Fąfara

Mateusz Pietruszka

B12

8

Karolina Jarosz

12.10

Absolwenci wychodzą z Budynku B od wyjściem strony LO 

Karolina Jedziniak

Patryk Ligęzka

Robert Liszowski

Bartłomiej Pawłowski

Anna Petka

Marcelino Sawicki

Julia Szydło

B13

9

Izabela Bester

12.10

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

 

Jacek Bieniek

Magdalena Czaja

Anna Dętkoś

Szymon Raś

Rafał Stec

Damian Szczygieł

Patryk Wieszczek

Kamil Włodyka

Jakub Wojnarowski

B14

10

Krzysztof Mijal

12.15

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

 

Kamil Nowak

Łukasz Jarzyna

Krystian Kiełtyka

Krystian Krupa

Jakub Niebylecki

Jakub Niekowal

Konrad Niemiec

C14

14

Maciej Góra

11.55

Absolwenci wychodzą wyjściem głównym z Budynku C

Krystian Gawron

Daniel Gierlak

Kacper Grela

Arkadiusz Grodzki

Dawid Król

Mikołaj Leśniak

Dawid Moszyński

Paweł Niewiarowski

Artur Ratajczak

Patrycja Szaro

 

 

JĘZYK POLSKI – 08.06.2020 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 14.00 – 17.00

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B14

10

Wiktoria Sagan

17.05

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

Gabriela Zajchowska

 

 

MATEMATYKA – 09.06.2020 POZIOM PODSTAWOWY 170 min GODZ. 9.00 – 11.50

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WYJSCIA Z BUDYNKU

UWAGI

B1

1

Konrad Baran

11.55

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony LO

Diana Błażejowska

Dominik Cierpiał

Eryk Delikat

Jakub Długosz

Kordian Drygaś

Łukasz Gorzynik

Bartosz Górnicki

Dawid Gruszczyński

Jakub Gruszecki

B2 WYŁĄCZONA NA CZAS REMONTU I PRZENIESIONA DO POKOJU NAUCZYCIELSKIEGO

 

Pokój nauczycielski

2

Przemysław Kiebała

11.55

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

 

Michał Kopczyk

Ewelina Kuczek

Kamil Kulpiński

Michał Kuta

Szymon Macek

Filip Nowak

Jakub Pałucki

Bogdan Panek

Jakub Lechowicz

B3

3

Kacper Banaś

12.00

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony LO 

Marta Drygaś

Angelika Dziadek

Adrian Sokołowski

Dominik Stec

Kinga Sułkowska

Wojciech Świstak

Bartosz Wójcik

Konrad Ziobro

Arkadiusz Wiernicki

B4

4

Monika Grzebień

12.00

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

1 osoba z wydłużeniem czasu wychodzi wyjściem od strony łąki o godzinie 12.25 

Jessica Kiełbasa

Kinga Kusiak

Natalia Leszczak

Joanna Łysko

Maciej Łyszczarz

Michał Matłosz

Julia Paszek

Marcin Petka

B5

5

Maciej Czech

12.25

Absolwent wychodzi z budynku B  wyjściem głównym przy sklepiku szkolnym

wydłużenie czasu 

B6

6

Michał Bysiewicz

12.05

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

 

Dawid Chruniak

Adam Długosz

Dominik Jamrogowicz

Natalia Piątek

Marta Piech

Anna Rachwał

Wiktoria Sagan

Weronika Skrzypek

Edyta Stefanik

Zuzanna Stefanik

Sylwia Strzępek

Anna Wałach

Gabriela Zajchowska

Konrad Zbylut

Wiktoria Zima

B11

7

Andżelika Turoń

12.05

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony LO 

Klaudia Urban

Monika Wilusz

Magdalena Winiarska

Jan Wojnarowski

Wiktoria Fąfara

B12

8

Karolina Jarosz

12.10

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony LO 

Karolina Jedziniak

Patryk Ligęzka

Robert Liszowski

Bartłomiej Pawłowski

Anna Petka

Marcelino Sawicki

Julia Szydło

B13

9

Izabela Bester

12.10

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

 

Jacek Bieniek

Magdalena Czaja

Anna Dętkoś

Szymon Raś

Rafał Stec

Damian Szczygieł

Patryk Wieszczek

Kamil Włodyka

Jakub Wojnarowski

B14

10

Łukasz Jarzyna

12.15

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

 

Krystian Kiełtyka

Krystian Krupa

Jakub Niebylecki

Jakub Niekowal

Konrad Niemiec

C14

14

Maciej Góra

11.55

Absolwenci wychodzą wyjściem głównym z Budynku C

Krystian Gawron

Daniel Gierlak

Kacper Grela

Arkadiusz Grodzki

Dawid Król

Mikołaj Leśniak

Dawid Moszyński

Paweł Niewiarowski

Artur Ratajczak

Patrycja Szaro

C15

15

Krzysztof Mijal

12.00

Absolwenci wychodzą wyjściem głównym z Budynku C

Tomasz Stolarski

Szymon Wnęk

Kamil Nowak

Oliwia Modliszewska

Paulina Walus

Mateusz Pietruszka

Bartosz Midura

Dariusz Biel

 

 

JĘZYK ANGIELSKI – 10.06.2020 POZIOM PODSTAWOWY GODZ. 9.00 – 11.00

 

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WYJSCIA Z BUDYNKU

UWAGI

B1

1

Konrad Baran

11.05

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony LO

Diana Błażejowska

Dominik Cierpiał

Eryk Delikat

Jakub Długosz

Kordian Drygaś

Łukasz Gorzynik

Bartosz Górnicki

Dawid Gruszczyński

Jakub Gruszecki

B2 WYŁĄCZONA NA CZAS REMONTU I PRZENIESIONA DO POKOJU NAUCZYCIELSKIEGO

 

Pokój nauczycielski

2

Przemysław Kiebała

11.05

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

 

Michał Kopczyk

Ewelina Kuczek

Kamil Kulpiński

Michał Kuta

Szymon Macek

Filip Nowak

Jakub Pałucki

Bogdan Panek

Jakub Lechowicz

B3

3

Kacper Banaś

11.10

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony LO 

Marta Drygaś

Angelika Dziadek

Adrian Sokołowski

Dominik Stec

Kinga Sułkowska

Wojciech Świstak

Bartosz Wójcik

Konrad Ziobro

Arkadiusz Wiernicki

B4

4

Kinga Kusiak

11.10

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

1 osoba z wydłużeniem czasu wychodzi wyjściem od strony łąki o godzinie 11.35 

Natalia Leszczak

Joanna Łysko

Maciej Łyszczarz

Michał Matłosz

Julia Paszek

Marcin Petka

Natalia Piątek

Marta Piech

B5

5

Maciej Czech

11.35

Absolwent wychodzi z budynku B  wyjściem głównym przy sklepiku szkolnym

wydłużenie czasu

B6

6

Michał Bysiewicz

11.15

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

 

Adam Długosz

Dominik Jamrogowicz

Łukasz Jarzyna

Krystian Kiełtyka

Krystian Krupa

Jakub Niebylecki

Anna Rachwał

Wiktoria Sagan

Weronika Skrzypek

Edyta Stefanik

Zuzanna Stefanik

Sylwia Strzępek

Anna Wałach

Gabriela Zajchowska

Konrad Zbylut

B11

7

Góra Maciej

11.15

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony LO

Krzysztof Mijal

Kamil Nowak

Mateusz Pietruszka

B12

8

Marcelino Sawicki

11.20

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony LO 

Julia Szydło

Andżelika Turoń

Klaudia Urban

Monika Wilusz

Magdalena Winiarska

B13

9

Izabela Bester

11.20

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

 

Jacek Bieniek

Magdalena Czaja

Anna Dętkoś

Karolina Jedziniak

Patryk Ligęzka

Robert Liszowski

Bartłomiej Pawłowski

Anna Petka

Jakub Wojnarowski

B14

10

Jakub Niekowal

11.25

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

 

Konrad Niemiec

Szymon Raś

Rafał Stec

Damian Szczygieł

Kamil Włodyka

C14

14

Jan Wojnarowski

11.05

Absolwenci wychodzą wyjściem głównym z Budynku C

Wiktoria Fąfara

Daniel Gierlak

Kacper Grela

Dawid Król

Mikołaj Leśniak

Dawid Moszyński

Paweł Niewiarowski

Artur Ratajczak

 

 

JĘZYK ANGIELSKI – 10.06.2020 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 14.00 – 16.30

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WYJSCIA Z BUDYNKU

UWAGI

B1

1

Julia Szydło

16.35

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony LO

Andżelika Turoń

Klaudia Urban

Monika Wilusz

Magdalena Winiarska

Jan Wojnarowski

Daniel Gierlak

Kacper Grela

Dawid Król

Mikołaj Leśniak

B2 WYŁĄCZONA NA CZAS REMONTU I PRZENIESIONA DO POKOJU NAUCZYCIELSKIEGO

 

Pokój nauczycielski

2

Jacek Bieniek

16.35

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

 

Magdalena Czaja

Anna Dętkoś

Karolina Jedziniak

Patryk Ligęzka

Robert Liszowski

Bartłomiej Pawłowski

Szymon Raś

Damian Szczygieł

Jakub Wojnarowski

B3

3

Kamil Nowak

16.40

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony LO

1 osoba z wydłużeniem czasu wychodzi wyjściem od strony łąki o godzinie 17.05 

Dominik Jamrogowicz

Jakub Niebylecki

Jakub Niekowal

Angelika Dziadek

Natalia Leszczak

Michał Matłosz

Julia Paszek

Marta Piech

Wiktoria Sagan

Weronika Skrzypek

B4

4

Krzysztof Mijal

16.40

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

 

Michał Kuta

Szymon Macek

Filip Nowak

Jakub Pałucki

Adrian Sokołowski

Kinga Sułkowska

Wojciech Świstak

Bartosz Wójcik

Konrad Ziobro

Arkadiusz Wiernicki

B5

5

Maciej Czech

17.05

Absolwent wychodzi z budynku B  wyjściem głównym przy sklepiku szkolnym

wydłużenie czasu

B6

6

Dawid Moszyński

16.45

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

 

Paweł Niewiarowski

Artur Ratajczak

Konrad Baran

Diana Błażejowska

Dominik Cierpiał

Eryk Delikat

Kordian Drygaś

Łukasz Gorzynik

Bartosz Górnicki

Dawid Gruszczyński

Przemysław Kiebała

Michał Kopczyk

Ewelina Kuczek

Kamil Kulpiński

 

 

MATEMATYKA – 15.06.2020 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 9.00 – 12.00

 

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WYJSCIA Z BUDYNKU

UWAGI

B3

3

Piotr Tomasik

12.05

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony LO

Izabela Bester

Anna Dętkoś

Anna Petka

Krystian Krupa

Konrad Niemiec

Wiktoria Zima

B4

4

Joanna Łysko

12.05

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

 

Maciej Łyszczarz

Michał Matłosz

Marcin Petka

Natalia Piątek

Wiktoria Sagan

Edyta Stefanik

Zuzanna Stefanik

Anna Wałach

Konrad Zbylut

B6

6

Kacper Banaś

12.10

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

 

Marta Drygaś

Konrad Baran

Jakub Długosz

Kordian Drygaś

Jakub Gruszecki

Przemysław Kiebała

Ewelina Kuczek

Kamil Kulpiński

Michał Kuta

Filip Nowak

Bogdan Panek

Adrian Sokołowski

Dominik Stec

Kinga Sułkowska

Wojciech Świstak

 


 

BIOLOGIA – 16.06.2020 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 9.00 – 12.00

 

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WEJSCIA DO BUDYNKU

UWAGI

B6

6

Wiktoria Fąfara

12.05

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

 

Patrycja Szaro

Dawid Chruniak

Adam Długosz

Łukasz Jarzyna

Krystian Kiełtyka

Jakub Niebylecki

Patryk Wieszczek

Joanna Łysko

Anna Wałach

Mateusz Pietruszka

 

 

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE – 16.06.2020 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 14.00 – 17.00

 

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WYJSCIA Z BUDYNKU

UWAGI

B13

9

Maciej Góra

17.05

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

 

Kinga Kusiak

Sylwia Strzępek

 


 

CHEMIA – 17.06.2020 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 9.00 – 12.00

 

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WYJSCIA Z BUDYNKU

UWAGI

B6

6

Joanna Łysko

12.05

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

 

Maciej Łyszczarz

Michał Matłosz

Marcin Petka

Natalia Piątek

Anna Rachwał

Wiktoria Sagan

Weronika Skrzypek

Edyta Stefanik

Zuzanna Stefanik

Anna Wałach

Gabriela Zajchowska

 

 

 

INFORMATYKA – 17.06.2020 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 14.00 – 18.00

 

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WYJSCIA Z BUDYNKU

UWAGI

B11

7

Kordian Drygaś

18.05

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony LO 

Ewelina Kuczek

Adrian Sokołowski

Kinga Sułkowska

 

 

 

JĘZYK NIEMIECKI – 18.06.2020 POZIOM PODSTAWOWY GODZ. 9.00 – 11.00

 

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WYJSCIA Z BUDYNKU

UWAGI

B1

1

Karolina Jarosz

11.05

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony LO 

Krystian Gawron

Arkadiusz Grodzki

Patrycja Szaro

Dawid Chruniak

Patryk Wieszczek

Monika Grzebień

Jessica Kiełbasa

Wiktoria Zima

 

 

 

JĘZYK NIEMIECKI – 18.06.2020 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 14.00 - 16.30

 

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WYJSCIA Z BUDYNKU

UWAGI

B14

10

Anna Dętkoś

16.35

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

 

Krystian Gawron

Arkadiusz Grodzki

Monika Grzebień

Jessica Kiełbasa

 

 

GEOGRAFIA – 19.06.2020 POZIOM PROZSZERZONY GODZ. 9.00 – 12.00

 

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WYJSCIA Z BUDYNKU

UWAGI

B14

10

Karolina Jarosz

12.05

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

 

Robert Liszowski

Anna Petka

Michał Bysiewicz

Rafał Stec

Kamil Włodyka

 

 

 

HISTORIA SZTUKI – 19.06.2020 POZIOM ROZSZERZONY GODZ. 14.00 – 17.00

 

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WYJSCIA Z BUDYNKU

UWAGI

B14

10

Marta Drygaś

17.05

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

 

 

 

HISTORIA – 24.06.2020 POZIOM PROZSZERZONY GODZ. 14.00 – 17.00

 

NR SALI W SZKOLE

NR SALI PRZYPISANY NA EGZAMIN MATURALNY

IMIĘ I NAZWISKO ABSOLWENTA

GODZINA WYJSCIA Z BUDYNKU

UWAGI

B14

10

Marcelino Sawicki

17.05

Absolwenci wychodzą z Budynku B wyjściem od strony łąki

 

Jakub Lechowicz

 

EGZAMIN MATURALNY

 

wszystkie informacje znajdują sięna stronie OKE Kraków - www.oke.krakow.pl


EGZAMIN MATURALNY 2019/2020

                                         Pracownia Matur                 Pracownia języków obcych                                              tel. 12 68 32 170–176, 149      tel. 12 68 32 178, 163,165,167–168

Komunikaty

Organizacja

Materiały dla uczniów i nauczycieli

     Wyniki egzaminu maturalnego

    SESJA EGZAMINACYJNA 2019 

    Arkusze maturalne

    Dla zdaDla zdających i absolwe

    Platforma e-learningowa związana z maturą http://e-matura24.pl/

    Platforma e-learningowa związana z egzaminem maturalnym z matematyki http://www.hermin.edu.pl

    Zachęcamy do zapoznania się ze stroną: https://arkusze.pl na której znajdują się arkusze maturalne niżej przedstawione:

     

    Matura podstawowa

    matura podstawowa matematyka

    Matematyka – matura poziom podstawowy

    matura podstawowa polski

    Język polski – matura poziom podstawowy

    matura podstawowa angielski

    Język angielski – matura poziom podstawowy

    matura podstawowa niemiecki

    Język niemiecki – matura poziom podstawowy

    matura podstawowa języki obce

    Język włoski, francuski, hiszpański i rosyjski – matura poziom podstawowy

    matura podstawowa geografia

    Geografia – matura poziom podstawowy

    matura podstawowa biologia

    Biologia – matura poziom podstawowy

    matura podstawowa chemia

    Chemia – matura poziom podstawowy

    matura podstawowa fizyka

    Fizyka – matura poziom podstawowy

    matura podstawowa historia

    Historia – matura poziom podstawowy

    matura podstawowa wos

    WOS – matura poziom podstawowy

    Matura rozszerzona

    matura rozszerzona matematyka

    Matematyka – matura poziom rozszerzony

    matura rozszerzona polski

    Język polski – matura poziom rozszerzony

    matura rozszerzona angielski

    Język angielski – matura poziom rozszerzony

    matura rozszerzona niemiecki

    Język niemiecki – matura poziom rozszerzony

    matura rozszerzona języki obce

    Język włoski, francuski, hiszpański i rosyjski – matura poziom rozszerzony

    matura rozszerzona geografia

    Geografia – matura poziom rozszerzony

    matura rozszerzona biologia

    Biologia – matura poziom rozszerzony

    matura rozszerzona chemia

    Chemia – matura poziom rozszerzony

    matura rozszerzona fizyka

    Fizyka – matura poziom rozszerzony

    matura rozszerzona historia

    Historia – matura poziom rozszerzony

    matura rozszerzona wos

    WOS – matura poziom rozszerzony

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     


    Na górę strony

    Ostatnia modyfikacja tej właśnie strony odbyła się 2020.05.27, 13:23.
     

     






    Serwis wykonał uczeń Michał Zięba pod kierunkiem nauczyciela Adama WITEK. Modyfikacja i administracja - Adam WITEK.
    Kopiowanie zezwolone pod warunkiem podania żródła i linku do tej strony.

    Czas generowania się strony: 0.0316 sekund.