x
Wychowawstwa w klasach - Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie

Zespół Szkół Technicznych
  • Zapraszamy do Zespołu Szkół Technicznych w Strzyżowie, UCZYMY | WYCHOWUJEMY | BAWIMY | Co nas wyróżnia??? | Uczysz się, kiedy chcesz ... E-learning | Ciekawe zawody i specjalnoœci | Systematycznie unowoczesniana baza dydaktyczna | Urozmaicone zajęcia lekcyjne i pozalekcyjne | (zajęcia na basenie, stoku narciarskim, lodowisku, strzelnicy, wycieczki dydaktyczne, kabaret szkolny) | Dobrze wykształcona, młoda, energiczna kadra pedagogiczna | Bogate życie kulturalne - koncerty, dyskoteki, spotkania, wycieczki | Szeroka oferta zajęć pozalekcyjnych, kółek przedmiotowych, kółek zainteresowań | (kółko fotograficzne, informatyczne, matematyczne i inne przedmiotowe) | Konsultacje maturalne oraz z przygotowania zawodowego | Zajęcia wyrównawcze | Swiadczenia o charakterze socjalnym i motywacyjnym (stypendium Prezesa Rady Ministrów, MEN, stypendium Przecławczyka, stypendium dla najlepszych absolwentów) | Dobrze wyposażona biblioteka szkolna i multimedialne centrum informacji | pomagamy w znalezieniu miejsca praktyki i zajęć praktycznych w przedsiębiorstwach rynku lokalnego i regionalnego

 









 
Wychowawstwa w klasach

Lista wychowawców poszczególnych klas w bieżącym roku szkolnym

 


TECHNIKUM

Nr

Klasa

Zawód / profil

Wychowawca

1.

1TEI

331403 Technik ekonomista

351203 Technik informatyk

Ewa Worek

2.

1TRA

351406 Technik programista

311103 Technik analityk

Piotr Tomkowicz

3.

1TPS

311513 Technik pojazdów samochodowych

311516 Technik spawalnictwa

Mariusz Domaradzki

4.

1TMF

311504  Technik mechanik

514105 Technik usług fryzjerskich

Katarzyna Sztaba

5.

1TL

333107 Technik logistyk

Krystyna Moskal

6.

2THE

331403 Technik ekonomista

522305  Technik handlowiec

Dorota Saletnik

7.

2TIF

351203 Technik informatyk

514105 Technik usług fryzjerskich

Grzegorz  Tokarski

8.

2TL

333107 Technik logistyk

Elżbieta Tomkowicz

9.

2TRA

351406 Technik programista

311103 Technik analityk

Grzegorz Żybura

10.

2TPS

311513 Technik pojazdów samochodowych

311516 Technik spawalnictwa

Robert Kołodziejczyk

11.

3TI

351203 Technik informatyk

Grzegorz Kawa

12.

3TRA

351406 Technik programista

311103 Technik analityk

Krzysztof Krupa

13.

3TPMS

311513 Technik pojazdów samochodowych

311504  Technik mechanik

311516 Technik spawalnictwa

Beata Skrzypek

14.

3TFL

514105 Technik usług fryzjerskich

333107 Technik logistyk

Jolanta Butkiewicz

15.

3TEH

331403 Technik ekonomista

522305  Technik handlowiec

Katarzyna Szady-Sagan

16.

4IFp

351203 Technik informatyk

514105 Technik usług fryzjerskich

Katarzyna Grosman

17.

4Ip

351203 Technik informatyk

Artur Kowalski

18.

4EAp

331403 Technik ekonomista

311103 Technik analityk

Weronika Strzępek

19.

4PMp

311513 Technik pojazdów samochodowych

311504  Technik mechanik

Elżbieta Wójcik

20.

4HLp

522305  Technik handlowiec

333107 Technik logistyk

Anna Giera

21.

4TI

351203 Technik informatyk

Joanna Krok-Rysz

22.

4TIF

351203 Technik informatyk

514105 Technik usług fryzjerskich

Agnieszka Pająk

23.

4TPM

311513 Technik pojazdów samochodowych

311504  Technik mechanik

Agnieszka Najdecka

24.

4THL

522305  Technik handlowiec

333107 Technik logistyk

Paulina Czapczyńska


BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA


Nr

Klasa

Zawód / profil

Wychowawca

1.

1mw

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

grupa wielozawodowa (nauka przedmiotów zawodowych odbywa się u pracodawcy i  na kursach organizowanych poza szkołą):

722307 Operator obrabiarek skrawających

Mariusz Wilczewski

2.

1fw

514101 Fryzjer (nauka przedmiotów zawodowych odbywa się w szkole)

pozostałe zawody (nauka przedmiotów zawodowych odbywa się u pracodawcy i  na kursach organizowanych poza szkołą)

Maciej Majewski

3.

2mw

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

Ewa Birbach-Zandecka

4.

2w

Oddział wielozawodowy (nauka przedmiotów zawodowych odbywa się u pracodawcy i  na kursach organizowanych poza szkołą):

514101 Fryzjer 

712905 Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

522301 Sprzedawca

512001 Kucharz

752205 Stolarz

722307 Operator obrabiarek skrawających

741103 Elektryk

722204 Ślusarz

Grzegorz Włodyka

5.

3mo

723103 Mechanik pojazdów samochodowych

722307 Operator obrabiarek skrawających

Zofia Głowacka

6.

3w

Oddział wielozawodowy (nauka przedmiotów zawodowych odbywa się u pracodawcy i  na kursach organizowanych poza szkołą):

752205 Stolarz

741103 Elektryk

712905 Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

514101 Fryzjer 

522301 Sprzedawca

512001 Kucharz

Katarzyna Hałas


Na górę strony

Ostatnia modyfikacja tej właśnie strony odbyła się 2022.08.17, 08:27.
 

 






Serwis wykonał uczeń Michał Zięba pod kierunkiem nauczyciela Adama WITEK. Modyfikacja i administracja - Adam WITEK.
Kopiowanie zezwolone pod warunkiem podania żródła i linku do tej strony.

Czas generowania się strony: 0.0764 sekund.