x
Samorząd szkolny - Zespół Szkół Technicznych w Strzyżowie

Zespół Szkół Technicznych
  • Zapraszamy do Zespołu Szkół Technicznych w Strzyżowie, UCZYMY | WYCHOWUJEMY | BAWIMY | Co nas wyróżnia??? | Uczysz się, kiedy chcesz ... E-learning | Ciekawe zawody i specjalnoœci | Systematycznie unowoczesniana baza dydaktyczna | Urozmaicone zajęcia lekcyjne i pozalekcyjne | (zajęcia na basenie, stoku narciarskim, lodowisku, strzelnicy, wycieczki dydaktyczne, kabaret szkolny) | Dobrze wykształcona, młoda, energiczna kadra pedagogiczna | Bogate życie kulturalne - koncerty, dyskoteki, spotkania, wycieczki | Szeroka oferta zajęć pozalekcyjnych, kółek przedmiotowych, kółek zainteresowań | (kółko fotograficzne, informatyczne, matematyczne i inne przedmiotowe) | Zwrot połowy kosztów uzyskania prawa jazdy w zawodach technik pojazdów samochodowych, technik mechanik oraz w branzowej szkole I stopnia mechanik pojazdów samochodowych | Konsultacje maturalne oraz z przygotowania zawodowego | Zajęcia wyrównawcze | Swiadczenia o charakterze socjalnym i motywacyjnym (stypendium Prezesa Rady Ministrów, MEN, stypendium Przecławczyka, stypendium dla najlepszych absolwentów) | Dobrze wyposażona biblioteka szkolna i multimedialne centrum informacji | pomagamy w znalezieniu miejsca praktyki i zajęć praktycznych w przedsiębiorstwach rynku lokalnego i regionalnego

 








 
Samorząd szkolny

Regulamin samorządu uczniowskiego - [ czytaj ]

Harmonogram pracy samorządu uczniowskiego ZST w Strzyżowie

  1. Dzień chłopaka  - 30 wrzesień
  2. Dzień Papieski – 11-12 październik
  3. Pasowanie klas pierwszych – 13 październik
  4. Dzień nauczyciela – 13 październik
  5. Zbiórka na schronisko „Azyl u Majki” – 18-22 październik
  6. Dzień chemika – 26 październik
  7. Wszystkich Świętych – 1 listopada
  8. Dzień Niepodległości – 11 listopada
  9. Kiermasz jesienny  - listopad
  10. Mikołajki – 6 grudzień
  11. Kiermasz bożonarodzeniowy – pierwsza połowa grudnia
  12. Koncert kolęd – koniec grudnia
  13. Dni okolicznościowe – na bieżąco

 

Prosimy o zgłaszanie propozycji cykllicznych imprez w ZST organizowanych przez SU.

SAMORZĄD UCZNIOWSKI W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH

2021 / 2022

Opiekun SU – Kinga Katra i Justyna Mularska–Rusyn

Przewodnicząca – Natalia Oparowska

Zastępca – Kacper Gołda

Skarbnik – Szymon Oliwa

Sekcja Organizacyjna

Sekcja artystyczna

Sekcja Sportowa

Sekcja Historyczna

Sekcje Informatyczna

Wolontariat

Patryk Bożek 3TPM

Krystian Kut 4TI

Patryk Bożek 3TPM

 

Kacper Jurasz 2TRA

Sylwia Janik 3EAp

Paweł Opoń 3PMp

Kacper Jurasz 2TRA

Kamil Kowalski 1TRA

 

Sebastian Saletnik 2TRA

Natalia Czaja 3EAp

Sylwia Janik 3EAp

Julia Krochmal 1TL

Szymon Podsiadło 3PMp

 

Norbert Winiarski 2TRA

Emilka Bator 3EAp

Natalia Czaja 3EAp

Justyna Jaworowska 1TRA

Jakub Zamorski 3PMp

 

Konrad Wyszyński  2TRA

Martyna Iskrzycka 2TFL

Emilka Bator 3EAp

Martyna Iskrzycka 2TFL

Kacper Janowski 3PMp

 

Daniel Furtek2TRA

Karolina Winiarska 2TFL

Kamila Błoniarz 2TFL

Jakub Obrzut  3mop

Kacper Gołda 3TIF

 

Dariusz Bryda 1TIF

Joanna Sanecka 2TEH

Karolina Winiarska 2TFL

Natalia Lampara  3w

Paweł Opoń 3PMp

 

Robert Zimny 1TIF

Weronika Szafrańska 2TEH

Kamil Kowalski 1TRA

Natalia Czaja 3EAp

Robert Zimny 1TIF

 

 

Faustyna Iskrzycka 2TEH

Emilia Tokarska 3THL

Sylwia Janik 3EAp

Jakub Zajchowski 3EAp

 

 

Malwina Mularz 1TL

Anna Piech 3THL

Franciszek Hans 2TEH

Kamil Wąś 3EAp

 

 

Filip Siemianowski 1TL

Mateusz Długosz 3PMp

Weronika Janton 4TEA

 

 

 

Liliana Arciszewska  1TL

Ilona Gąsior 3HLp

Jakub Trzeciak 3mop

 

 

 

Paulina Magiera 1TL

Dominika Bryda 3HLp

Krzysztof Bontal 3TIF

 

 

 

Marcelina Chmura 1TL

Martyna Strzemecka 3THL

Klaudia Walczyk 1THE

 

 

 

Kamila Kujda 1TL

Małgorzata Banaś 1THE

Wiktoria Śliwa 1THE

 

 

 

Julia Krochmal 1TL

Michał Pirga 3EAp

Aleksandra Baran 2TRA

 

 

 

Karolina Podsiadło 1TL

Kamil Wąś 3EAp

Maciej Plasota 1TRA

 

 

 

Kasia Bartnik 1TL

Jakub Zajchowski 3EAp

Sylwia Tabasz 3TIF

 

 

 

Kamila Klimasz 1TL

Laura Wilusz 2TFL

 

 

 

 

Natalia Zajchowska 1TL

Sylwia Tabasz 3TIF

 

 

 

 

Weronika Wilk 1TL

 

 

 

 

 

Wiktoria Longosz 1TL

 

 

 

 

 

Kornelia Jedziniak 1TL

 

 

 

 

 

Emilia Młyniec 1TL

 

 

 

 

 

Gabriela Bober 4TEA

 

 

 

 

 

Justyna Niemiec 4TEA

 

 

 

 

 

Ilona Gąsior 3HLp

 

 

 

 

 

Dominika Bryda 3HLp

 

 

 

 

 

Wiktoria Śliwa 1THE

 

 

 

 

 

Klaudia Walczyk 1THE

 

 

 

 

 

Małgorzata Banaś 1THE

 

 

 

 

 

Jakub Zajchowski 3EAp

 

 

 

 

 

Kamil Wąś 3EAp

 

 

 

 

 

Michał Pirga 3EAp

 

 

 

 

 

Sylwia Tabasz 3TIF

 


    Na górę strony

    Ostatnia modyfikacja tej właśnie strony odbyła się 2021.11.24, 17:23.
     

     






    Serwis wykonał uczeń Michał Zięba pod kierunkiem nauczyciela Adama WITEK. Modyfikacja i administracja - Adam WITEK.
    Kopiowanie zezwolone pod warunkiem podania żródła i linku do tej strony.

    Czas generowania się strony: 0.0635 sekund.