Egzamin czeladniczy dla młodocianych pracowników ZSZ

INFORMACJE W SPRAWIE EGZAMINU CZELADNICZEGO

dla młodocianych pracowników uczących się w Zasadniczej Szkole Zawodowej w ZST

Uczniowie będący młodocianymi pracownikami uczącymi się w ZSZ w Zespole Szkół Technicznych w Strzyżowie będą zdawali egzamin czeladniczy w Izbie Rzemieślniczej. Oznacza to że na koniec cyklu nauki (kl. III) uczniowie nie  będą zdawać  egzaminu z poszczególnych kwalifikacji w zawodzie. Będzie to jeden egzamin z wszystkich kwalifikacji w danym zawodzie po ukończeniu nauki w szkole i praktycznej nauki zawodowej. Organizacją egzaminu zawodowego (ogłaszanie informacji o terminie egzaminu, pomoc w wypełnaianiu wniosków, itp.) zajmować się będzie Centrum Kształcenia Praktycznego w Dobrzechowie.

Terminy oraz ogłoszenie dyrektora Izby Rzemieślniczej -  [ pobierz ]

Uwaga:

Młodociani pracownicy uczący się w zawodzie sprzedawca będą zdawali egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie (egzamin w OKE) deklaracje należy składać w sekretariacie ZST.

Uczniowie nie będący młodocianymi pracownikami zdają egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie (egzamin w OKE) deklaracje należy składać w sekretariacie ZST.

TELEFON INFORMACYJNY: 17 853 62 88,  17 853 20 21

U W A G A !

Osoba ubiegająca się o dopuszczenie do egzaminu czeladniczego składa w Centrum Kształcenia Praktycznego w Dobrzechowie - czytelnie wypełniony wniosek oraz jedno zdjęcie legitymacyjne (czytelnie podpisane), a po zakończeniu zajęć edukacyjnych, (ostatecznie w dniu egzaminu) w Izbie Rzemieślniczej w Rzeszowie następujące dokumenty:

1. kopię świadectwa ukończenia szkoły wraz z oryginałem celem uwierzytelnienia,
  2. zaświadczenie o odbyciu praktycznej nauki zawodu lub kopia świadectwa pracy,
  3. kopię umowy o pracę w celu przygotowania zawodowego,

EGZAMINY ODBYWAJĄ SIĘ W IZBIE RZEMIEŚLNICZJ W RZESZOWIE UL. GRUNWALDZKA 19.

Przykładowe zestawy egzaminacyjne Izby Rzemieślniczej do zawodów - [ zobacz ]

Ostatnia modyfikacja tej właśnie strony odbyła się 2017.02.08, 09:12.