Zespół Szkół Technicznych
  • UCZYMY | WYCHOWUJEMY | BAWIMY | Co nas wyróżnia??? | Ciekawe zawody i specjalnosci | Systematycznie unowoczesniana baza dydaktyczna | Urozmaicone zajęcia lekcyjne i pozalekcyjne | (zajęcia na basenie, stoku narciarskim, lodowisku, strzelnicy, wycieczki dydaktyczne, kabaret szkolny) | Dobrze wykształcona, młoda, energiczna kadra pedagogiczna | Bogate życie kulturalne - koncerty, dyskoteki, spotkania, wycieczki | Szeroka oferta zajęć pozalekcyjnych, kółek przedmiotowych, kółek zainteresowań | (kółko fotograficzne, informatyczne, matematyczne i inne przedmiotowe) | Zwrot połowy kosztów uzyskania prawa jazdy w zawodach technik pojazdów samochodowych, technik mechanik oraz w zasadniczej szkole zawodowej mechanik pojazdów samochodowych | Konsultacje maturalne oraz z przygotowania zawodowego | Zajęcia wyrównawcze | Swiadczenia o charakterze socjalnym i motywacyjnym (stypendium Prezesa Rady Ministrów, MEN, stypendium Przecławczyka, stypendium Rady Miejskiej dla najlepszych absolwentów) | Dobrze wyposażona biblioteka szkolna i multimedialne centrum informacji | pomagamy w znaleznieniu miejsca praktyki i zajęć praktycznych w przedsiębiorstwach rynku lokalnego i regionalnego

 








 
Sukcesy uczniów

Sukcesy uczniów od 166 do 167 ( wszystkich: 167 )
Strony: [ 1 ]   [ 2 ]   [ 3 ]   [ 4 ]   [ 5 ]   [ 6 ]   [ 7 ]   [ 8 ]   [ 9 ]   [ 10 ]   [ 11 ]   [ 12 ]   [ 13 ]   [ 14 ]   [ 15 ]   [ 16 ]   [ 17 ]   [ 18 ]   [ 19 ]   [ 20 ]   [ 21 ]   [ 22 ]   [ 23 ]   [ 24 ]   [ 25 ]   [ 26 ]   [ 27 ]   [ 28 ]   [ 29 ]   [ 30 ]   [ 31 ]   [ 32 ]   [ 33 ]   [ 34 ]  
Osiągnięcia artystyczne 2003/2004
Dodano: 2005-09-28 » Na górę
  • Wyróżnienie i Nagroda Publiczności w finale XIV Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Religijnej i Patriotycznej „POLONIA SEMPER FIDELIS”:
    -zespół wokalno- instrumentalny w składzie: Artur Bradliński, Mateusz Nowak
    (kl. IA), Mateusz Nowak (kl I B) Kuba i Marcin Dziok
    opiekun: Violetta Wietecha,


  • III nagroda w eliminacjach wojewódzkich XLIX Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego i nominacja do eliminacji centralnych:
    -Aleksandra Matuszewska (kategoria poezja śpiewana)-
    opiekun: Violetta Wietecha


  • I nagroda w finale XIII Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej:

  • -Natalia Kociot (kategoria recytacja)-
    opiekun Violetta Wietecha

  • III nagroda w finale XIII Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej:-Aleksandra Matuszewksa (kategoria poezja śpiewana)-
    opiekun Violetta Wietecha


  • Wyróżnienie w finale XIII Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej:

  • - Ewelina Jasiewicz ( kategoria poezja śpiewana)-
    opiekun Violetta Wietecha

  • II nagroda w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym
    „Nasz zamek wczoraj, dziś i jutro” organizowanym przez Muzeum –Zamek w Łańcucie i Kuratorium Oświaty i Wychowania w Rzeszowie

    -Dariusz Włosek –
    opiekun Mirosław Czarnik


  • Wyróznienie w eliminacjach wojewódzkich XLIX
    Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego:

    -Natalia Kociot (kategoria wywiedzione ze słowa)
    -Arutr Bradliński (kategoria poezja śpiewana)-
    opiekun Violetta Wietecha


  • I miejsce w Konkursie „piosenki z tekstem”
    XI edycji Rzeszowkisch Dni Kultury Szkolnej:

    -Ewelina Jasiewicz-
    opiekun Violetta Wietecha


  • III miejsce w Konkursie „piosenki z tekstem”
    XI edycji Rzeszowkisch Dni Kultury Szkolnej:

    -zespół wokalno-instrumentalny w składzie:
    Artur Bradliński, Mateusz Nowak ( kl. I A) ,Mateusz Nowak (kl. I B)-
    opiekun Violetta Wietecha

  • Dodał:
    Osiągnięcia dydaktyczne 2003/2004
    Dodano: 2005-09-28 » Na górę
    Osiągnięcia dydaktyczne

  • Udział w eliminacjach centralnych XIX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

  • finalista: Tomasz Szajdek, opiekun: Krystyna Mazur.
  • Udział w eliminacjach okręgowych XXXIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
    finalista: II etapu: Iwona Strzępek, opiekun: Elżbieta Pacana.
    finalista I etapu: Anna Cynarska, opiekun: Barbara Śliwa.

  • Udział w eliminacjach okręgowych L Olimpiady Chemicznej

  • finalista II etapu: Ewelina Turoń, Jakub Król, opiekun: Małgorzata Gągorowska
    finalista I etapu: Kamila Szaro, opiekun: Małgorzata Gągorowska.
  • Udział w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym
    finaliści etapu wojewódzkiego: Ewelina Turoń, Katarzyna Wieszczek, Jakub Król,
    Kamila Szaro, opiekun: Małgorzata Gągorowska.
  • Udział w eliminacjach okręgowych Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Rosyjskiego
    finaliści: Szostak Maria Celina, Pas Dorota, opiekun: Maria Ostrowska Adamczyk,
    Skwierz Jolanta, opiekun: Bogusława Dulęba,
    Boruta Sławomir, Podsiadło Iwona, opiekun: Marta Ochab.
  • Udział w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Europa Moich Marzeń”

  • finaliści etapu wojewódzkiego: Natalia Oślizło, Edyta Górnicka, opiekun: Violetta Wietecha



  • Udział w LV Olimpiadzie Matematycznej:
    zawody stopnia II-go: Anna Szetela, Marcin Bągard, opiekun: Jerzy Moskal


  • Udział w finale IV Podkarpackiego Konkursu Matematycznego:
    finalista w pionie klas II: Aleksander Zeid, opiekun: Jerzy Moskal


  • Udział w finale XIX Konkursu Matematycznego im. prof. Jana Marszała:
    laureaci w pionie klas IV: Anna Szetela, Marcin Bągard
    wyróżnienie w pionie klas I: Anna Kuta, opiekun: Jerzy Moskal

  • Dodał:
    Sukcesy uczniów od 166 do 167 ( wszystkich: 167 )
    Strony: [ 1 ]   [ 2 ]   [ 3 ]   [ 4 ]   [ 5 ]   [ 6 ]   [ 7 ]   [ 8 ]   [ 9 ]   [ 10 ]   [ 11 ]   [ 12 ]   [ 13 ]   [ 14 ]   [ 15 ]   [ 16 ]   [ 17 ]   [ 18 ]   [ 19 ]   [ 20 ]   [ 21 ]   [ 22 ]   [ 23 ]   [ 24 ]   [ 25 ]   [ 26 ]   [ 27 ]   [ 28 ]   [ 29 ]   [ 30 ]   [ 31 ]   [ 32 ]   [ 33 ]   [ 34 ]  

    Na górę strony

     

     






    Serwis wykonał uczeń Michał Zięba pod kierunkiem nauczyciela Adama WITEK. Modyfikacja i administracja - Adam WITEK.
    Kopiowanie zezwolone pod warunkiem podania żródła i linku do tej strony.

    Czas generowania się strony: 0.0327 sekund.